Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İmam Şamil'in Hatıratı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İmam Şamil'in Hatıratı PDF EPUB


İmam Şamil'in Hatıratı -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 11,86
TARİH 2011-12-01
ISBN 6054565153
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Adı dünyanın dört bir yanında bilinen, özgürlük ve onu denince akla ilk gelen, tarihe adını altın har erle yazdıran bir savasçı o. Onun bıraktıgı yerden davasını sürdürenler, onun cihad sancagını Kafkasya’da dalgalandıranlar hâlâ yasıyor. Kaf dagının bir ucundan yükselip dünyanın her tarafına yankılanıyor o ses. Samil, cesur yüreklerin, özgürlügün degerini bilenlerin, keskin kalmanın, Kaf dagının pîri...Seyh Samil’in Ruslar’a karsı verdigi savası her an onun yanında bulunmus ve yasanılan her seyi kâgıda dökmüs olan Karahi’nin kaleminden okuyacaksınız. Okuyup o çaglara gitmek için, bir kartal olup Kaf dagının kayalıklarından yesil vadilere süzülmek için.

...zdemir / İmam Şamil'in Hatıratı. Konbuyu başlatan zekaikc ... İmam Şamil'in Hatıratı - Hacı Ahmet Özdemir ... . İMAM ŞAMİL'İN HATIRATI Yazar / Sanatçı : H. Ahmet Özdemir Çevirmen : H. Ahmet Özdemir Yayın Evi : EŞİK YAYINLARI. İmam Şamil'in Hatıratı kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. İmam Şamil'in Hatıratı - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. İMAM ŞAMİL'İN HATIRATI Yazar / Sanatçı : H. Ahmet Özdemir Çevirmen : H. Ahmet Özdemir Yayın Evi : E ... İmam Şamil'in Hatıratı ... . Ahmet Özdemir Çevirmen : H. Ahmet Özdemir Yayın Evi : EŞİK YAYINLARI. 15.60 TL. Kaf dağının bir ucundan yükselip dünyanın her tarafına yankılanıyor o ses. Şamil, cesur yüreklerin, özgürlüğün değerini bilenlerin, keskin kalmanın, Kaf dağının pîri... Kargo. Fiyat. İmam şamil'in hatıratı. H.Ahmet Özdemir. Satıcı. 5,00 TL. Sepete Ekle. İmam şamil'in hatıratı. M. Tahir el karahi. Satıcı. Bu ürün tedarik aşamasındadır. İmam Şamilin Hatıratı Eşik Yayınları. Taksit. Aylık Ödeme. İsmim görünmesin. Yorumu Gönder. İmam Şamilin Hatıratı Eşik Yayınları... İmam Şamil'in Hatıratı. %30. 24,00 TL. İmam Şamil'in Hatıratı. H. Ahmet Özdemir. HAVALE :16,63 TL %1 EFT İndirimi. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. İmam Şamilin Hatıratı - H. Ahmet Özdemir. Ürün Hakkında. İMAM ŞÂMİL'IN HÂTIRATI (Şamil'in Katibi M.Tahir el-Karahani'nin Kaleminden). şamil'in katibi m. tahir el-karahi'nin kaleminden. --- (gbkz: arka kapak) --- imam şamil’in bir yazıcısı vardı: el-karâhî. şamil onu hiçbir zaman tehli. 18 TL. Kaf dağının bir ucundan yükselip dünyanın her tarafına yankılanıyor o ses. Şamil, cesur yüreklerin, özgürlüğün değerini bilenlerin, keskin kalmanın, Kaf dağının pîri... İmam Şâmil'in Hatıratı. Yrd. Doç. Dr. H.Ahmet Özdemir Pozitif Dağıtım ve Pazarlama Hatıra. Adı dünyanın dört bir yanında bilinen, özgürlük ve onu denince akla ilk gelen, tarihe adını altın harflerle yazdıran bir savasçı o. Onun bıraktıgı... 16.80 TL. Kaf dağ...