Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sanatçı : Andres Iniesta e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sanatçı : Andres Iniesta PDF EPUB


Ramon Besa

Sanatçı : Andres Iniesta - Ramon Besa pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ramon Besa
DOSYA BOYUTU 4,43
TARİH 2018-06-20
ISBN 9759969875
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“İnsanlar Google'a ismimi yazıyorlar ve beni tanıdıklarını düşünüyorlar. Ama aslında hiç tanımıyorlar.”Andrés Iniesta, Barcelona'nın dünyaca ünlü altyapı akademisi La Masia'nın gözlemcilerindendavet aldığında henüz 12 yaşındaydı. Kulübe girdikten kısa bir süre sonra, Pep Guardiola onuşöyle tanımladı: “Bu çocuk hepimize jübile yaptıracak.”Hızlı bir biçimde Barça orta sahasının demirbaşlarından birisi haline gelen Iniesta, sekiz La Liga ve dört Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu da dahil olmak üzere, kulübün sayısız kupa kazanmasındaki itici güç oldu. Ayrıca ülkesiyle iki defa Avrupa şampiyonluğu elde etti ve2010 Dünya Kupası finalini kazandıran golü kaydetti.Gerek muhteşem titizlikteki pasların ve hareketlenmelerin, gerekse de toplanan tüm oövgülerin ve kupaların arkasında, zeki ve düşünceli bir adam mevcut. Ve o adam şimdiye dek,muazzam becerilere sahip olan ayaklarını konuşturdu.“Sanatçı: Andrés Iniesta” isimli bu kitapta, İspanyol maestro hem kendisinin hem de antrenörlerinin, takım arkadaşlarının, rakiplerinin, dostlarının ve ailesinin sözleriyle kendi ışıltılı portresini çiziyor. Ortaya çıkan sonuç bir hayli ilgi çekici. Çünkü Iniesta’nın ve yakınlarının bizzat katkıları, bu kitabı eşsiz bir biyografiden çok daha fazlasına dönüştürüyor. 

...Iniesta. %40. 30,00 TL. Ama aslında hiç tanımıyorlar ... Sanatçı : Andres Iniesta | bkmkitap.com ... ."Andrés Iniesta Barcelona'nın dünyaca ünlü altyapı akademisi La Masia'nın gözlemcilerindendavet aldığında henüz 12 yaşındaydı. "Sanatçı: Andrés Iniesta" isimli bu kitapta, İspanyol maestro hem kendisinin hem de antrenörlerinin, takım arkadaşlarının, rakiplerinin, dostlarının ve ailesinin sözleriyle kendi ışıltılı portresini çiziyor. Andrés Iniesta Luján (Spanish pronunciation: [anˈd ... Andrés Iniesta - Vikipedi ... . Andrés Iniesta Luján (Spanish pronunciation: [anˈdɾes iˈnjesta luˈxan]; born 11 May 1984) is a Spanish professional footballer who plays as a central midfielder for Japanese club Vissel Kobe. Andrés Iniesta Luján (İspanyolca telaffuz: [anˈdɾes iˈnjesta luˈxan]) (d. 11 Mayıs 1984, Fuentealbilla), İspanyol millî futbolcudur. Şu an Vissel Kobe'de forma giymektedir. İspanya adına mücadele etmiştir. Andres Iniesta - The Last of his Kind - HD - Продолжительность: 5:55 MagicalMessi Recommended for you. Andrés Iniesta | Goals, Skills, Assists, Passes, Tackles | Barcelona | 2014/2015 (HD)... Andrés Iniesta, Fuentealbilla, Spain. 26M likes. Jugador del Vissel Kobe. Phone. Contact Andrés...