Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı PDF EPUB


Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 4,85
TARİH 2013-01-01
ISBN 9754561180
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Osman Fikri Sertkaya ortaya koyduğu nitelikli çalışmalar ile uluslararası ün yapmış bir Türkolog olarak günümüzün saygın akademisyenleri arasında sayılmaktadır. Alanında uzman olduğu EskiTürkçe hakkında sayısız esere imza atan araştırmacı adına hazırlanan bu armağan kitap Türkoloji ve Eski Türkçe üzerine yazılan seçkin makalelerden oluşmaktadır. 

... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir ... Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı - Hatice Şirin User ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı. Osman Fikri Sertkaya ortaya koyduğu nitelikli çalışmalar ile uluslararası ün yapmış bir Türkolog olarak günümüzün saygın akademisyenleri arasında sayılmaktadır. 57 TL. Osman Fikri Sertkaya ortaya koyduğu nitelikli çalışmalar ile uluslararası ün yapm ... Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı Türk Kültürünü... ... . 57 TL. Osman Fikri Sertkaya ortaya koyduğu nitelikli çalışmalar ile uluslararası ün yapmış bir Türkolog olarak günümüzün saygın akademisyenleri arasında sayılmaktadır. Yalım Kaya bitigi Osman Fikri Sertkaya armağanı. Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı / Hatice Şirin User - Bülent Gül XII+684 s. 24 cm. Home Sirin User, Hatice; Gül, Bülent Yalim Kaya Bitigi - Osman Fikri Sertkaya Armagani. Ask Seller a Question. Bibliographic Details. Title: Yalim Kaya Bitigi - Osman Fikri Sertkaya ... Yalım Kaya Bitigi-Osman Fikri Sertkaya Armağanı. ₺39.36₺46.30. Osman Fikri Sertkaya ortaya koyduğu nitelikli çalışmalar ile uluslararası ün yapmış bir Türkolog ... R_ad_r0001761264001. Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı. Yazar. Editörler: Hatice Şirin User- Bülent Gül. Festschrift for Osman Fikri Sertkaya. ISBN. 9789754561180. Türk Kültürün...