Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Amanvermez Avni / Kamelya'nın Ölümü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Amanvermez Avni / Kamelya'nın Ölümü PDF EPUB


Ebüssüreyya Sami

Amanvermez Avni / Kamelya'nın Ölümü - Ebüssüreyya Sami pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ebüssüreyya Sami
DOSYA BOYUTU 12,48
TARİH 2015-03-04
ISBN 6055112196
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Her milletten Osmanlı erkeklerini peşinden koşturan bir kadın: Kamelya… Bir çok erkekle yolu kesişen bu kadının Avni’yle tanışması ise ancak ölümüyle olur. Cesur hafiye Amanvermez Avni bu macerasında, acımasızca öldürülen bu kadının katilinin izini sürüyor ve kendisi de ölümden birkaç kez dönüyor. İnsanları da hayvanları da acımadan katleden bu caniyle en küçük ayrıntıdan bile iz sürebilen kahraman Osmanlı polisi Avni’nin mücadelesini bir nefeste okuyacaksınız.

...vni! İade Koşulları. Tüm Satıcılar ... Amanvermez Avni - Kamelya'nın Ölümü - Ebüssüreyya Sami ... . Amanvermez Avni 1. Cilt : Kamelya'nın Ölümü. Amanvermez Avni, 21'inci yüzyılın içinden bir bakışla genç okurlarınca yeniden keşfedilmeyi bekliyor. Kamelya'nın Ölümü, Ebüssüreyya Sami'nin yazmış olduğu on adet Amanvermez Avni macerasının ikincisidir. İlk olarak 1913 yılında basılmıştır. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü ... Kamelya'nın Ölümü - Vikipedi ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Amanvermez Avni / Kamelya'nın Ölümü. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Amanvermez Avni 'kamelya'nın Ölümü'. Yazar. Ebüssüreyya Sami. Cesur hafiye Amanvermez Avni bu macerasında, acımasızca öldürülen bu kadının katilinin izini sü. Her milletten Osmanlı erkeklerini peşinden koşturan bir kadın: Kamelya… 10.56 TL. Amanvermez Avni'nin serüvenleri, "Cingöz Recai", "Fakabasmaz Zihni" gibi popüler polisiye öykülerinin öncüsü olmak gibi özel bir öneme de sahip. Amanvermez Avni / Kamelya'nın Ölümü hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Her milletten Osmanlı erkeklerini peşinden koşturan bir kadın: Kamelya… 5.32 TL. Her milletten Osmanlı erkeklerini peşinden koşturan bir kadın: Kamelya… Bir çok erkekle yolu kesişen bu kadının Avni'yle tanışması ise ancak ölümüyle olur. Cesur hafiye Amanvermez Avni bu... AMANVERMEZ AVNİ - Kamelya'nın Ölümü kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. AMANVERMEZ AVNİ - Kamelya'nın Ölümü. Ebüssüreyya Sami. 14,00 tl. 6.40 TL. Her milletten Osmanlı erkeklerini peşinden koşturan bir kadın...