Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Boyamalı Kur’an-ı Kerim Elifbası 1 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Boyamalı Kur’an-ı Kerim Elifbası 1 PDF EPUB


Boyamalı Kur’an-ı Kerim Elifbası 1 -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 11,23
TARİH 2017-01-01
ISBN 6055203160
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu Kitap Hem boyama yapmak hem de Kur´an harflerini öğrenmek isteyen 4-6 yaş okul öncesi çocuklar İçin Hazırlandı.Boyama yaparak el becerilerini geliştirirken, eğlenceli bir şekilde kuran harflerini öğreniyor.Kuran Harflerinin okunuşunu öğretmek amacı ile kitapta hayvanlar, eşyalar, araçlar, şekiller kullanıldı. Bunları çocuklara tanıtma bakımından görsel zekayı ve hafıza tekniğini Geliştirmeyi öğreniyor.Renkli Örnek Resimli.

...k amacı ile kitapta hayvanlar eşyalar araçlar şekiller kullanıldı ... Kuran-i Kerim Elifbasi 1.Ders - YouTube ... . Boyamali Kuran Elifbasi 1 ürün kodu: 5564-bilenler ilgili ürünü uygun fiyatlarla, farklı ödeme seçenekleri ile güvenle satın alabilirsiniz. Kalem Kuran-ı Kerim. Elif-ba / Tecvid Kitapları. Kur'ân Elifbâsı - Giriş. 1.Ders. Boyamalı Kur'an-ı Kerim Elifbası - 1 kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Diğer bazı harfler içinde bu durum geçerlidir. Bu sebeple Elif B ... Boyamalı Kuran Elifbası 1 ... . Diğer bazı harfler içinde bu durum geçerlidir. Bu sebeple Elif Be diye bilinen Kur'an-ı Kerim eğitim kitaplarının asıl ismi Elif Ba olmalıdır. İlâveli Ali Haydar Kur'an-ı Kerim ElifBâsı (2011). Boyamalı Kur'an-ı Kerim Elifbası 1. (0 Kullanıcı Değerlendirmesi) | Yorum Yap. Bu Kitap Hem boyama yapmak hem de Kur´an harflerini öğrenmek isteyen 4-6 yaş okul öncesi çocuklar İçin... Boyamalı Kur'an-ı Kerim Elifbası 1. ₺10.65₺15.00. Bu Kitap Hem boyama yapmak hem de Kur´an harflerini öğrenmek isteyen 4-6 yaş okul öncesi çocuklar... R_aidefix0001761388001. T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü. Kişisel gelişim ve eğitim kur'an-ı kerim (elifba) okuma. Modüler programı (yeterliğe dayalı). Ne zaman elimize bir Elifb...