Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma BT Yöneticisinin El KitabıKurumsal Bilişim Olgunluk Modeli e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

BT Yöneticisinin El KitabıKurumsal Bilişim Olgunluk Modeli PDF EPUB


Halil Aksu

BT Yöneticisinin El KitabıKurumsal Bilişim Olgunluk Modeli - Halil Aksu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Halil Aksu
DOSYA BOYUTU 8,83
TARİH 2013-03-15
ISBN 9944711678
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

21. yüzyıl bilişim yaklaşımları için bir rehber …21. yüzyıl bilişimin asıl patlamasının yaşanacağı asır olacaktır. Kurumlar mevcut bilişim ve iletişim altyapılarını kullanarak yepyeni iş modelleri, hizmetler ve ürünler pazara süreceklerdir. Yepyeni sektörler, bilim dalları ve imkânlar bilişim ve iletişim sayesinde mümkün olacaktır. Bunları yapabilmek için mevcut bilişim yaklaşımları yetersiz kalacaktır. Bu kitap 21. yüzyıl bilişim yaklaşımları için bir rehber niteliğindedir. Kurumlardaki BT yöneticileri bu kılavuzu kullanarak daha iyi organize olacak, daha üretken çalışacak ve kurumun beklentilerini karşılamak konusunda daha başarılı olacaklardır. Artan olgunluklarını ölçebilecekler ve bilişim çalışmalarının meyvelerini daha sistematik bir şekilde toplayacaklardır. Özetle, bu asrın bilişim ve iletişim dev dalgası altında kalmak istemeyen, bu dalganın üzerinde kalıp, kurumlarını ileriye taşımak isteyen herkes için bir baş yapıt, bir referans modeli teşkil etmektedir. Halil Aksu 20 yıllık kurumsal bilişim danışmanlığı deneyimlerini bir model ve bir kitap içine sığdırmayı başarmıştır. Kurumsal bir ortamda olması gereken tüm bilişim fonksiyonlarına değinilmiştir. Her bir konuyla ilgili muhtelif boyutlara temas edilmiş, bunlar ayrıntılı bir şekilde tarif edilmiştir. En önemlisi de sektörden başarılı yöneticilerden kendi alanları ve vizyonları ile ilgili pek çok vaka ve söyleşi kitabın içinde yer almaktadır.

...dırmayı başarmıştır. Bilgisayar Kilit Bilgiler Bilgisayar » Genel » BT Yöneticisinin El Kitabı Kurumsal Bilişim Olgunluk Bilgisayar Teknolojileri ve Microsoft Office Kullanımı Bilgisayar » Genel » BT Yöneticisinin El Kitabı ... BT Yöneticisinin El Kitabı Kurumsal Bilişim, Olgunluk Modeli... ... ... Halil Aksu 20 yıllık kurumsal bilişim danışmanlığı deneyimlerini bir model ve bir kitap içine sığdırmayı başarmıştır. Kurumsal bir ortamda olması gereken tüm bilişim fonksiyonlarına değinilmiştir. Kitap dostları için Kitap Müptelası'nda binlerce çeşit kitap var. Yeni çıkan kitaplar, çok satanlar ve binlerce çeşit kitap burada! El Kitabı: Kurumsal Bilişim Olgunluk Modeli (9789944711678). Halil Aksu 20 yıllık kurumsal ... BT Yöneticisinin El Kitabı, Kurumsal Bilişim Olgunluk Modeli... ... . Kitap dostları için Kitap Müptelası'nda binlerce çeşit kitap var. Yeni çıkan kitaplar, çok satanlar ve binlerce çeşit kitap burada! El Kitabı: Kurumsal Bilişim Olgunluk Modeli (9789944711678). Halil Aksu 20 yıllık kurumsal bilişim danışmanlığı deneyimlerini bir model ve bir kitap içine sığdırmayı başarmıştır. Kurumsal bir ortamda olması gereken tüm bilişim fonksiyonlarına değinilmiştir. Halil Aksu 20 yıllık kurumsal bilişim danışmanlığı deneyimlerini bir model ve bir kitap içine sığdırmayı başarmıştır. Kurumsal bir ortamda olması gereken tüm bilişim fonksiyonlarına değinilmiştir. BT Yöneticisinin El Kitabı Kurumsal Bilişim Olgunluk Modeli. Kurumlar mevcut bilişim ve iletişim altyapılarını kullanarak yepyeni iş modelleri hizmetler ve ürünler pazara süreceklerdir....