Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Elif Resim Yapıyor e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Elif Resim Yapıyor PDF EPUB


Şebnem Güler Karacan

Elif Resim Yapıyor - Şebnem Güler Karacan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şebnem Güler Karacan
DOSYA BOYUTU 9,52
TARİH 2015-03-10
ISBN 6051625416
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Elif, kedisi Tarçın’la oynuyor. Arkadaşı Aslı da yanlarına geliyor. Elif, ona yaptığı resimleri gösteriyor. Elif, Aslı’nın da resmini yapmak istiyor. Ama bu işte bir terslik var! Elif arkadaşının resmini evinin kapısına çiziyor. Elif neden böyle bir şey yapıyor? Öğrenmek istiyorsan, hemen okumaya başla. Kitabın sonundaki etkinlikler bir harika!

...9.704 lượt xem3 năm trước. 3:25. Elif babasina hediye resim yapiyor ... ELİF BABASINA HEDİYE RESİM YAPIYOR - YouTube ... . ELİF RESİM CHALLENGE , Elifin çizdiği resimleri tahmin ederek alışveriş yapıyoruz. elif resim yapıyor. 11:22. Elifin resim sergisi minik bebekten bugünkü bebeğe tüm çizdikleri. 3:25. Elif babasına hediye resim yapıyor. Elifin resim sergisi minik bebekten bugünkü bebeğe tüm çizdikleri. prenses elif. 36:14. Evimizin darmadağın,elif resim yapıyor,berkay yemek derdinde. 22:27RE ... Elif Resim Yapıyor ... . Evimizin darmadağın,elif resim yapıyor,berkay yemek derdinde. 22:27RESİMDEN bil challenge . Elif çiziyor lera ile yarışıyoruz. EĞLENCELİ ÇOCUK VİDEOSU 42:11ŞANSINA SLİME, şanslı olan en güzel slime ı yapar. 3. Elif ve Babası - Sulu Boya Resim Etkinliği. Published: 1 year ago. Duration: 13:35. By. 14. Elsa çadır bahçede,anna elsa elif piknik yapıyor, eğlenceli çocuk videosu. ດາວໂຫຼດໄວ້ອ່ານອອບລາຍ, ໝາຍບອກ, ບຸກມາກ ຫຼື ຈົດບັນທຶກໃນຂະນະທີ່ທ່ານອ່ານ Elif Resim Yapıyor. Elif, ona yaptığı resimleri gösteriyor. Elif, Aslı'nın da resmini yapmak istiyor. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) prenses elif. 36:56. Googly eyes , Oynak gözlerle resim çizme , eğlenceli çocuk videosu. Oyun evini bahçeye taşıdık, Elif elsa ve maşa bahçede piknik yapıyor, eğlenceli çocuk videosu. ELİF BİZDEN GİZLİ RESİM ÇİZMİŞ.ELİFTEN SÜRPRİZ RESİMDEN BİL C...