Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hedefimiz Matematik(Okul Öncesi) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hedefimiz Matematik(Okul Öncesi) PDF EPUB


Katy Pike

Hedefimiz Matematik(Okul Öncesi) - Katy Pike pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Katy Pike
DOSYA BOYUTU 5,80
TARİH 2017-06-02
ISBN 6053412243
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Matematik artık çok daha eğlenceli…Hedefimiz Matematik okul öncesi, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. İçeriği, çocukların bağımsız öğrenme becerilerini artırarak okuldaki başarılarının yanı sıra zihinsel gelişmelerine de katkıda bulunacak yöntemlerle oluşturuldu.Hedefimiz Matematik, çocuklara matematiği sevdirecek öğrenme teknikleri kullanılarak hazırlanan konu anlatımları ve çok sayıda alıştırma içerir. Çocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayışlarının gelişmesini sağlayacak yöntemlerle ve matematiğe ilgilerini artıracak bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Matematiği öğrenebileceği konusunda çocuğun kendine güvenmesini sağlamak kitabın en önemli hedeflerinden biri olmuştur.Çocukların ilgisini çekecek biçimde renkli, resimli içeriği ve kaliteli baskısıyla matematik derslerini çok daha eğlenceli ve verimli hâle getiriyor. Konu anlatımları, çocukların uzun ve soyut anlatımlarla matematikten soğumamaları için kolayca anlayabilecekleri şekilde kısa ve basit yapıdadır. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak amacıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir.Hedefimiz Matematik, günlük yaşamdan örnekler ve somut alıştırmalarla matematiği eğlenceli bir oyun hâline getiriyor!

...lığında Milli Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı ... Hedefimiz Matematik(Okul Öncesi) En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . 17.86 TL. Matematik artık çok daha eğlenceli… Hedefimiz Matematik okul öncesi, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Milli Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde... Hedefimiz Matematik okul öncesi, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. Okul öncesi dönem matematik eğitiminde en önemli aşamalardan biri, hatta en önem ... Hedefimiz Matematik(Okul Öncesi) En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Okul öncesi dönem matematik eğitiminde en önemli aşamalardan biri, hatta en önemlisidir çünkü Konu: eşleştirme hedef: verilen nesne, olay ya da varlıkları çeşitli... 17.63 TL. Matematik artık çok daha eğlenceli… Hedefimiz Matematik okul öncesi, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Milli Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde... Matematik artık çok daha eğlenceli… Hedefimiz Matematik okul öncesi, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Milli Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. Matematik artık çok daha eğlenceli…Hedefimiz Matematik okul öncesi, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. 27.73 TL. Hedefimiz Matematik Okul ÖncesiHedefimiz Matematik Okul Öncesi. Matematik artık çok daha eğlenceli... Hedefimiz Matematik okul öncesi uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. Matematik artık çok daha eğlenceli…Hedefimiz Matematik okul öncesi, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Milli Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı....