Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Japon Atasözlerinden Seçmeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Japon Atasözlerinden Seçmeler PDF EPUB


Okan Haluk Akbay

Japon Atasözlerinden Seçmeler - Okan Haluk Akbay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Okan Haluk Akbay
DOSYA BOYUTU 12,41
TARİH 2015-03-07
ISBN 6053370444
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Atasözleri, bir toplumun ortak deneyim, duygu, düşünce, davranış, dünya gö­rüşü, inanç ve kültür yapısını yansıtır. Dolayısıyla bir toplumu ve kültürü yakından tanımanın en iyi yollarından birisi, o topluma ait atasözlerini öğrenmektir. Bu kitapta, yaygın olarak kullanılan ve özenle seçilmeye gayret edilmiş altı yüzden faz­la Japon atasözüne yer verilmiştir. Atasözleri, okura kolaylık sağlaması açısından Türkçe alfabetik sıraya göre dizinlenmiştir. Her atasözünün orjinal Japonca yazımı, Türkçe telaffuzu, Türkçe çevirisi ve anlamına ilişkin kısa bir açıklamaya yer verilmiştir. İkinci baskısını gerçekleştirmekten dolayı büyük mutluluk duyduğumuz bu çalışmayı, Japon kültürüne ilgi duyanların beğenisine sunuyoruz. 

...r. Bu kitapta, yaygın olarak kullanılan ve özenle seçilmeye gayret edilmiş altı yüzden fazla Japon atasözüne yer verilmiştir ... Japon Atasözlerinden Seçmeler Sözleri ve Alıntıları ... . 21 TL. Bu kitapta, yaygın olarak kullanılan ve özenle seçilmeye gayret edilmiş altı yüzden fazla Japon atasözüne yer verilmiştir. Atasözleri, okura kolaylık sağlaması açısından Türkçe alfabetik... Japon Atasözlerinden Seçmeler kitabı mı arıyorsunuz? Yazar Okan Haluk Akbay mi yazmış? Japon Atasözlerinden Seçmeler sesli kitap ogg Japon Atasözlerinden Seçmeler audiobook. Japon Atasözlerinden Seçmeler Atasözleri, bir toplumun ortak deneyim, duygu, düşünce, davranış, dünya görüşü, inanç ve ... Japon Atasözlerinden Seçmeler | Güzel Sözler, Sevgiliye Sözler, Aşk... ... . Japon Atasözlerinden Seçmeler Atasözleri, bir toplumun ortak deneyim, duygu, düşünce, davranış, dünya görüşü, inanç ve kültür yapısını yansıtır. 21.25 TL. Bu kitapta, yaygın olarak kullanılan ve özenle seçilmeye gayret edilmiş altı yüzden fazla Japon atasözüne yer verilmiştir. Atasözleri, okura kolaylık sağlaması açısından Türkçe alfabetik... Japon Atasözlerinden Seçmeler. 5,0 (0 Yorum). Marka Literatürk Yayınları. ×. Japon Atasözlerinden Seçmeler. Yorum Yap. Adınız. 19 TL. Bu kitapta, yaygın olarak kullanılan ve özenle seçilmeye gayret edilmiş altı yüzden fazla Japon atasözüne yer verilmiştir. Atasözleri, okura kolaylık sağlaması açısından Türkçe alfabetik... Bu kitapta, yaygın olarak kullanılan ve özenle seçilmeye gayret edilmiş altı yüzden fazla Japon atasözüne yer verilmiştir. Atasözleri, okura kolaylık sağlaması açısından Türkçe alfabetik sıraya göre... Japon Atasözlerinden Seçmeler (9786053370444). Marka : Okan Haluk Akbay. Bu kitapta, yaygın olarak kullanılan ve özenle seçilmeye gayret edilmiş altı yüzden fazla Japon atasözüne yer verilmiştir. Bu kitapta, yaygın olarak kullanılan ve özenle seçilmeye gayret edilmiş altı yüzden fazla Japon atasözüne yer verilmiştir. Atasözleri, okura kolaylık sağlaması açısından Türkçe alfabetik sıraya göre... 25 TL. Bu kitapta, yaygın olarak kullanılan ve özenle seçilmeye gayret edilmiş altı yüzden fazla Japon atasözüne yer verilmiştir. Atasözleri, okura kolaylık sağlaması açısından Türkçe alfabetik......