Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gençler İçin Yunan Mitleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gençler İçin Yunan Mitleri PDF EPUB


Edgar ParinD’aulaire

Gençler İçin Yunan Mitleri - Edgar ParinD’aulaire pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Edgar ParinD’aulaire
DOSYA BOYUTU 5,64
TARİH 2019-09-12
ISBN 6051714868
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Şimşek demetleri atan tanrı Zeus’tan, avcı tanrıça Artemis’e, kıskanç tanrıça Hera’dan yeraltı dünyasının efendisi Hades’e, yenilmez kahraman Herakles’ten eşek kulaklı kral Midas’a ve Troia Savaşının âşıkları Paris ile Helena’ya kadar herkes bu kitapta. Yer yer birbirleriyle kesişen hikâyeleriyle, hem bu mitolojik dünyanın aktörlerini tanıma fırsatı buluyoruz hem de gizemli bir kapıyı aralayarak yeni bilgiler öğreniyoruz. Siz, Defne Ağacı’nın ya da Ağlayan Kaya’nın hikâyesini, Olimpiyat Oyunları’nın ve Kızıldeniz’in ismini nereden aldığını, tavuskuşlarının sırrını, Pandora’nın kutusundan neler çıktığını merak etmiyor musunuz?

...lış-Veriş Listeme Ekle. Gençler İçin Yunan Mitleri ... Gençler İçin Yunan Mitleri İngrid D'aulaire ... . Yunan Mitleri; Gençler için. 5,0 (0 Yorum). Marka ALFA BASIM YAYIM DAĞITIM. İŞTE KARŞINIZDA ANTİK YUNAN TANRILARI, TANRIÇALARI VE EFSANEVİ KAHRAMANLARI Şimşek... 36 TL. Şimşek demetleri atan tanrı Zeus'tan, avcı tanrıça Artemis'e, kıskanç tanrıça Hera'dan yeraltı dünyasının efendisi Hades'e, yenilmez kahraman Herakles'ten eşek kulaklı kral Midas'a ve Troia... İşte karşınızda antik yunan tanrıları, tanrı ... Yunan Mitleri: Gençler İçin Pdf İndir ... ... İşte karşınızda antik yunan tanrıları, tanrıçaları ve efsanevi kahramanları. Kökenleri ve Anlamlarıyla Efsaneler ve Mitler; Binlerce Yıllık Görsel Bir Yolculuk. Yunan Mitleri. Gençler İçin. Yayınevi: Alfa Yayınları. Yazar: Ingrid D'aulaire, Edgar Parin D'aulaire. İşte karşınızda antik yunan tanrıları, tanrıçaları ve efsanevi kahramanları....