Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hatıralar: Tecrübelerim e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hatıralar: Tecrübelerim PDF EPUB


Arnold J. Toynbee

Hatıralar: Tecrübelerim - Arnold J. Toynbee pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Arnold J. Toynbee
DOSYA BOYUTU 7,29
TARİH 2005-10-01
ISBN 9758740245
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Arnold J. Toynbee, yirminci yüzyılın en meşhur dünya tarihçilerinden. Türk okuru onu daha ziyade yazdığı tarih kitapları ile tanıyor. Yazarı olduğu Dünya Tarihi isimli on ciltlik klasik çalışmada "medeniyet" kavramı ekseninde bir tarih okuması geliştirmeye çalışan Toynbee, bu yönüyle birçok tarihçiyi etkilemiş güçlü bir isim. Toynbee’nin bir diğer özelliği onun birinci ve ikinci dünya savaşı yıllarında İngiltere Dış İşleri Bakanlığı İstihbarat Dairesi’nde görev yapmış bir siyaset danışmanı oluşu. Toynbee, bu dönemde İngiltere’nin Türkiye başta olmak üzere İslam dünyası ile ilişkilerinin nasıl düzenlenmesi gerektiği hususunda İngiliz hükümetine danışmanlık yapmıştır.Elinizdeki kitap, Arnold J. Toynbee’nin bir ömür süresince edindiği tecrübeleri okurları ile paylaştığı, sıcak mı sıcak bir hatırat kitabı. Bununla birlikte klasik bir hatırat kitabı da değil Hatıralar: Tecrübelerim. Bir entelektüelin özlemlerine, umutlarına, acılarına, dine, dünyaya, Tanrı’ya ve hayata dair iç diyalogları da süslüyor bu kitabın sayfalarını. Bu kitapla bir yandan Arnold Toynbee’yi yakından hem de çok yakından tanıyacak, bir diğer yandan da yaşadığı dönemin toplumsal, siyasi, kültürel ve felsefi arkaplanı hakkında doğrudan bilgi sahibi olacaksınız.

...r: Tecrübelerim en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap ... Hatıralar: Tecrübelerim | bkmkitap.com ... .com'da. Hatıralar: Tecrübelerim avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Arnold J. Toynbee. Arnold J. Toynbee, yirminci yüzyılın en meşhur dünya tarihçilerinden. Türk okuru onu daha ziyade yazdığı tarih kitapları ile tanıyor. Elinizdeki kitap Arnold J. Toynbee'nin bir ömür süresince edindiği tecrübeleri okurları ile paylaştığı sıcak mı sıcak bir hatırat kitabı. Bununla birlikte klasik bir hatırat kitabı da değil Hatıralar: Tecrübelerim. Bu ki ... Hatıralar: Tecrübelerim - Arnold J. Toynbee | kitapyurdu.com ... . Bununla birlikte klasik bir hatırat kitabı da değil Hatıralar: Tecrübelerim. Bu kitap Arnold J. Toynbee'nin bir ömür süresince edindiği tecrübeleri okurları ile paylaştığı, sıcak sıcak bir hatırat kitabı. Bununla birlikte klasik bir hat...