Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Allah'a Giden Yollar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Allah'a Giden Yollar PDF EPUB


Mehmed Kırkıncı

Allah'a Giden Yollar - Mehmed Kırkıncı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmed Kırkıncı
DOSYA BOYUTU 5,92
TARİH 2011-12-22
ISBN 9752611894
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Allah’ın rızasını kazanmak kadar büyük bir saadet düşünülemez. Bunun en büyük vesilelerinden biri ibadettir. İbadetle insan, kalbini Allah’a bağlar, tevekkül ile O’na istinad eder, hadiselerin tazyikinden kurtulur, huzur ile yaşar.İbadet, insanın kalbinden uzaklık perdesini kaldırır, onu Allah’a yaklaştırır ve daimi bir huzura kavuşturur. Böylece insan, gaflete dalarak Rabbini ve Mabudunu unutmaz.

...en HU' dan gelir. Tagged: Allah, amel, ümid, cömert, farz, gafil, güven, haram, iman, müjde, uyanık, Yazılarım, yol ... ALLAH'A GİDEN YOL - YouTube ... . Bize düşen ,daima ümitle yaşamak,Allah'ın Rahmetine güvenmek ve kalbi uyanık tutmaktır.. Allah'a giden yollar, canlıların aldığı nefesler kadardır "etturuku ilellahi bi kaderi enfusil helaik" diye meşhur bir söz vardır. Allaha giden yollar çok fazla olmakla beraber, esasında tek bir yol vardır. Allah'a giden yolu öğrenecektiler. Ne var bunda yani. Allaha giden yolu bulmak kolay değil. Eğer ki, içine biraz ol ... Yüce Allah'a Giden Yol İman ve Ümitle Başlar.. | İSLAM, HUZUR... ... . Allah'a giden yolu öğrenecektiler. Ne var bunda yani. Allaha giden yolu bulmak kolay değil. Eğer ki, içine biraz olsun Allah korkusu işlemişse işte o zaman, o insanda çooook güzel duygular olur. 1 : "Hiçbir şey yoktur ki Onu övüp Onu tesbih etmesin (Kusursuzluğunu bilip kemâlâtını göstermesin)." İsrâ Sûresi, 17:44. 2 : Allah'a giden yollar, mahlukâtın nefesleri sayısıncadır. Bu sayfalarda, kayboluştançıkış yoluna giden bir talimat var. (Nisa 77) Hamd Allah'adır ki, bugün, İslam ümmeti, Allah'a geri dönüş ve İslami dini farkındalık yolunda yürümeye başlıyor. Selamın aleyküm arkadaşlar. Allaha Giden Yollar Bediüzzaman Said Nursi hazretleri Allah'a giden yolların nefesler sayısı kadar fazla olduğunu kabul etmekle beraber meslek olarak üç temel mesleğe bağlı olduğunu ifade eder. Evet büyüklerden birisi "Allah'a giden yollar mahlukatın nefesi adedincedir " buyurmuştur. Bu söz bir yönü ile herkes Rabbine doğru bir seyr içindedir demektir. evet bu noktada Hz. Kalktı ve gitti. Ertesi gün tekr...