Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aşkname (Cep Boy) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aşkname (Cep Boy) PDF EPUB


Prof. Dr. İskender Pala

Aşkname (Cep Boy) - Prof. Dr. İskender Pala pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. İskender Pala
DOSYA BOYUTU 10,70
TARİH 2016-02-04
ISBN 6054322824
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dilenciden sultana, köleden efendiyeHânım hey!..Sen ki muhabbet gülistanıma revnak bağışlayanım, efendimsin.Sen ki arzum, emelim, hicranım ve elemimsin,Ayrılığından dolayı yardım dilenmeye takatim yok senden, kapında kendini kaybedenlere gıptayla geçen ömrümde bir takate de ihtiyacını kalmadı artık. Sevgili eşiğinde ölene değil sağ kalana şaşmak gerekir, der bir bilge ama ben senden uzakta, aşkınla hasta ama aşk sayesinde sıhhatteyim. Araya bunca yılın hasreti girmişken bir gün seni görmeye dayanabilir miyim bilmem, ama her sabah seni görüyor ve yüzünden aldığı güzellik ile insan içine çıkıyor diye güneşe, eşiğini döne dolaşa senden nur çalıyor diye her aksar mehtaba bakıyorum, bilesin. "Bugün nasılsın ey kâinatın başı dönmüş yıldızı?" diyorum ona, hasbihal ediyorum; "Ne haldedir sevgilim, hoş mudur, safaca mıdır İstanbullar sultanı bugün?" diye tekrar soruyorum. "Hiç benim bulunduğum yerden daha kederli bir âleme doğdun mu sen; hiç aşkta altüst olmuş bencileyin bir firkatzede üzerine parladın mı?” diye sitem ediyorum bazen… Velhasıl günlerce ve gecelerce güneşlere ve aylara durmadan ve dinlemeden seni soruyorum, hâlâ bir haberini alamayışımı şikâyetle söylüyor, anlatıyorum. Senin beni unutma ihtimalini hatırlayıp çıldırıyorum bazı günler ve bazı geceler yüzünü eskisi gibi hayal edemeyeceğimden korkup kahroluyorum. Sonra tövbeler ediyorum. Seni unutma ihtimalini düşündüğüm için.

...a. Prof. Dr. İskender Pala. Dilenciden sultana, köleden efendiye Hânım hey! ... Aşkname (Cep Boy) - İskender Pala ... .. Sen ki muhabbet gülistanıma revnak bağışlayanım, efendimsin. İlgili ürün bulunamadı veya satışa kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Anasayfa Aşkname Cep Boy. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. Dilenciden sultana, köleden efendiye Hânım hey!.. Sen ki muhabbet gülistanıma revnak bağışlayanım, efendimsin. Sen ki arzum, emelim, hicranım ve elemimsin... Aşkname (Cep Boy) Kağıt Ka ... Aşkname Cep Boy - 7.56 TL ... . Sen ki arzum, emelim, hicranım ve elemimsin... Aşkname (Cep Boy) Kağıt Kapak - 11 Ocak 2012. İskender Pala (Eser Sahibi). Aşkname (Cep Boy). Prof. Dr. İskender Pala. HAVALE :6,37 TL %1 EFT İndirimi. Huzur Yayınevi Resimli Dualı Açıklamalı Cep Namaz Hocası ve Temel Dini Bilgiler Kod 056 - Abdullah Karakuş. Aşkname (Cep Boy) kitabının PDF dosyasını indirip okumanız için bu içeriğimizi oluşturduk. Bundan ötürü yazar Prof. Dr. İskender Pala tarafından yazılan Aşkname (Cep...