Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bilim Kurgu Öyküleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bilim Kurgu Öyküleri PDF EPUB


Mehmet Fatih Atalay

Bilim Kurgu Öyküleri - Mehmet Fatih Atalay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Fatih Atalay
DOSYA BOYUTU 6,73
TARİH 2018-07-23
ISBN 6052010334
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Işınlanmadan zaman yolculuğuna, yapay zekadan paralel evrenlere,bilim kurgunun klasik konularını zaman zaman felsefi, bazen de insaniyönden ele alan kısa öyküler......Elektronik bir kartın üzerine, sırlarının çözülebildiği kadarıyla, insanbeynini birebir simüle eden bir yazılımın konmasıyla oluşturulan yapaybir beyin, yeni ölen bir insanın kafatasının içine kondu. Bir insan bedenindeyapay bir beyin... Bedenine konan insanın beyin ölümü gerçekleşmedenhemen önce, tüm hafızası da bu yapay beyne yüklenmişti....Çok çok uzun bir zaman önce, her şey birdi ve bir her şeydi. Ne zamanvardı ne de mekan. Sadece huzurlu bir karanlık vardı. Karanlık, büyük birpatlamayla aydınlığa dönüştü....Dünyada sadece siyah ve beyaz yoktu. Yaz ve kışla beraber bahar, sıcakve soğukla beraber ılık, genç ve yaşlıyla beraber orta yaşlar, büyükleküçük arasında, hafifle ağır arasında sayılamayacak kadar çok seviye... Herşeyin gri tonları vardı. Peki ya yasam ve ölüm? Bu ikisi neden bu kadarbirbirinden yalıtıktı? Bu ikisinin arasında gri tonlar olabilir miydi? Olursanasıl bir şey olurdu bu durum? Bu sorunun cevabı belki de yaşam veölümün sırlarını verebilecekti ona.

...el evrenlerebilim kurgunun klasik konularını zaman zaman felsefi bazen de insaniyönden ele alan kısa ... Bilimkurgu Öyküleri ... ... Işınlanmadan zaman yolculuğuna, yapay zekadan paralel evrenlere, bilim kurgunun klasik konularını zaman zaman felsefi, bazen de insani yönden ele alan kısa öyküler... Bilim Kurgu Öyküleri Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Bilim Kurgu Öyküleri kitabını inceleyeceğiz. Ütopya ve Distopya türleri genellikle "Sosyal Bilim kurgu" alt türüne aittirler. 9. Soft Science ... Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri - Kolektif ... . Ütopya ve Distopya türleri genellikle "Sosyal Bilim kurgu" alt türüne aittirler. 9. Soft Science Fiction/Yumuşak Bilim kurgu. Bu alt tür, çoğunlukla "Sosyal bilim kurgu" ile birlikte anılır. Bilim. Aktif Konular. Başarı Öyküleri. Kategoriler. Sizin Hikayeniz. Ne tür hikayeler okuyorsunuz: Aşk, Sevgi ve Dostluk Konulu Hikayeleri. Bilim kurgu hikayeleri. İthaki bilimkurgu serisinin 30. kitabı olan Yüzyılın en iyi bilim kurgu öyküleri kitabı Isaac Asimov, Arthur C. Clarke, Robert A. Heinlein, Ursula K. Le Guin gibi 26 usta ismin yazdığı öykülerden oluşmaktadır. 3.90 TL. Göğe bakıp da yıldızların ötesinde başka dünyaların da olduğunu merak etmeyen yoktur içimizde. Başka yaşamlar, başka kültürler, başka diller. Ursula Le Guin Hoca der ki " Bana göre bilim kurgu geleceği öngören kehanetler silsilesi değildir, bilim kurgu derdimi daha rahat anlatma biçimidir." Bilimkurgu bir çeşit soyutlamadır. Bilimkurgu seven arkadaşlarımızın bir çoğu zaten bu kitabı okumuştur. Bilim kurgu sevenler genellikle deli oluyorlar. Buradaki deli kelimesini deli dolu. Bilim Kurgu Öyküleri. sizekitap tarafından Ağustos 1, 2018 tarihinde eklendi. Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz. Bilim Kurgu Öyküleri Mehmet Fatih Atalay Kuzgun Kitap. Bilim kurgu öyküleri. Barkod 9786052010334. Stok Durumu TÜKENDİ. Işınlanmadan zaman yolculuğuna, yapay zekadan paralel evrenlere, bilim kurgunun klasik konularını zaman zaman felsefi......