Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Heidi / 3'ü 1 Arada Etkinlik Kitabı Boyama - Çıkartma - Yazma (Kendi Hikayeni Yarat) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Heidi / 3'ü 1 Arada Etkinlik Kitabı Boyama - Çıkartma - Yazma (Kendi Hikayeni Yarat) PDF EPUB


Heidi / 3'ü 1 Arada Etkinlik Kitabı Boyama - Çıkartma - Yazma (Kendi Hikayeni Yarat) -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 12,10
TARİH 2010-01-01
ISBN 6053740810
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

3'ü Bir Arada Etkinlik Kitabı, çocuk okuyucular için yazma, boyama ve yapıştırma etkinliklerini bir arada sunan yaratıcı bir settir. Kitap, çok bilinen bir hikayenin özetiyle başlar. Çocuklar, verilen hikayeyi okuyup resimli sayfalarda bırakılmış boş satırlara uygun şekilde yerleştirmelidir. Her sayfada bir bölümü siyah-beyaz, bir bölümü renkli hazırlanmış resimler bulunur. Çocuklardan bu sayfaları arka kapakta verilen küçük resimlere göre boyamaları beklenir. Ayrıca kitabın ortasında, uygun yerlere yapıştırılacak küçük çıkartmaların bulunduğu sayfalar yer almaktadır.

...lır. Orjinal Adı: Create Your Own Story/ Heidi Basım 2010 21,5x27,8 cm Kuşe Kağıt Karton Kapak TÜRKÇE ... Heidi / 3'ü 1 Arada Etkinlik Kitabı Boyama - Çıkartma - Yazma... ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Açgözlü Tilki / 3'ü 1 Arada Etkinlik Kitabı Boyama - Çıkartma - Yazma (Kendi Hikayeni Yarat). Final Kültür Sanat Yayınları. Yazarlar Üzerine. deneme. Anılar(8). Heidi - Kendi Hikayeni Yarat 3'ü Bir Arada Etkinlik Kitabı - Boyama - Çıkartma - Yazma Kolektif Final Kültür Sanat Yayınları. 3'ü Bir Arada Etkinlik Kitabı, çoçuk okuyucular için yazma, boyama ve yapıştırma etkinliklerini bir ... Heidi / 3'ü 1 Arada Etkinlik Kitabı Boyama - Çıkartma - Yazma... ... . 3'ü Bir Arada Etkinlik Kitabı, çoçuk okuyucular için yazma, boyama ve yapıştırma etkinliklerini bir arada sunan yaratıcı bir settir. Kitap, çok bilinen bir hikayenin özetiyle başlar. Heidi - Kendi Hikayeni Yarat en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Heidi - Kendi Hikayeni Yarat Hakkında Bilgiler. Türü: Boyama Kitapları. 3'ü Bir Arada Etkinlik Kitabı, çoçuk okuyucular için yazma, boyama ve yapıştırma etkinliklerini bir arada sunan yaratıcı bir settir. Kitap, çok bilinen bir hikayenin özetiyle başlar. 3'ü Bir Arada Etkinlik Kitabı, çoçuk okuyucular için yazma, boyama ve yapıştırma etkinliklerini bir arada sunan yaratıcı bir settir. https://www.limankitap.com/urun/heidi-kendi-hikayeni-yarat. KitapYorum. 3'ü Bir Arada Etkinlik Kitabı, çoçuk okuyucular için yazma, boyama ve yapıştırma etkinliklerini bir arada sunan yaratıcı bir settir. Kitap, çok bilinen bir hikayenin özetiyle başlar. 3'ü Bir Arada Etkinlik Kitabı, çoçuk okuyucular için yazma, boyama ve yapıştırma etkinliklerini bir arada sunan yaratıcı bir settir. Kitap, çok bilinen bir hikayenin özetiyle başlar. Kolektif. Kitap Tanıtımı. 3'ü Bir Arada Etkinlik Kitabı, çoçuk okuyucular için yazma, boyama ve yapıştırma etkinliklerini bir arada sunan yaratıcı bir settir. Açgözlü Tilki - Kendi Hikayeni Yarat. Yeni. Ücretsiz Kargo. 3'ü Bir Arada Etkinlik Kitabı, çoçuk okuyucular için yazma, boyama ve yapıştırma etkinliklerini bir arada sunan yaratıcı bir settir. Ana sayfa/Çocuk Kitapları/Boyama Kitapları/Açgözlü Tilki - Kendi Hikayeni Yarat - 3'ü 1 Arada Etkinlik Kitabı - Create Your Own Story / The Greedy Fox. 19 de 798. 3'ü Bir Arada Etkinlik Kitabı, çoçuk okuyucular için yazma, boyama ve yapıştırma etkinliklerini bir arada sunan yaratıcı bir settir. Kitap, çok bilinen bir hikayenin özetiyle başlar. Heidi - Kendi Hikayeni Yarat - Final Kültür Sanat Yayınları - 97...