Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma KırmızıBaşlıklı Kız / Küçük Hikayeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

KırmızıBaşlıklı Kız / Küçük Hikayeler PDF EPUB


KırmızıBaşlıklı Kız / Küçük Hikayeler -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 4,42
TARİH 2010-01-01
ISBN 6053740872
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocukların hayal güçleri onların en büyük zenginliğidir. Hikayeler, çocukların yaratıcılıklarını besleyerek onları hayal dünyalarının kapılarını sonuna kadar açmaya çağırıyor.Küçük Hikayeler serisi, çocuklara keşfedilmeyi bekleyen yepyeni dünyalar ve yaşamlar sunuyor.

...kenizde henüz mevcut olmadığı için bu hikayenin tümünü okuyamayacaksınız ... Kırmızı Başlıklı Kız Masalı Oku ... . Küçük kız bu kırmızı başlıklı pelerini çok ama çok seviyormuş ve üzerinden hiç çıkarmıyormuş. Kırmızı Başlıklı Kızın ,Hikayesi izle Türkçe Masal Dinle Bir varmış, bir yokmuş. Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde uzak bir ormanın biraz gerisinde bir küçük kız yaşarmış. Kırmızı başlıklı kız. Bir zamanlar küçük bir kız varmış. Böylece küçük kızın adı ,Kırmı ... Kırmızı Başlıklı Kızın Hikayesi Sesli Türkçe Masal Dinle - YouTube ... . Bir zamanlar küçük bir kız varmış. Böylece küçük kızın adı ,Kırmızı Başlıklı Kız olmuş. Bir gün annesi,'Büyük annen hasta, yaptığım bu keki ona götürür müsün?'demiş. "Ayrılmam anne," demiş Kırmızı Başlıklı Kız. Tam ormana girmiş, birkaç adım atmış ki, çalılıkların arasından bir ses duymuş. Bu arada adım 'küçük kız' değil, 'Kırmızı Başlıklı Kız.' " kırmızı başlıklı kız yardım edin yardım edin diye bağırır oduncu hemen dışarı fırlar ve kurtun karnını oyarakananneyi kurtarır. Kırmızı başlıklı kız hikayesini okudunuz. Bu hikaye 532735 kez okundu. Küçük kız ise bu pelerini çok sevmiş ve üstünden çıkarmaz olmuş. Herkes onu bu kırmızı başlığı olan pelerin ile gördüğü için ona Kırmızı Başlıklı Kız demeye başlamış. O günden sonra herkes bu küçük kıza 'kırmızı başlıklı kız' demiş. -'' Sakın Tavşan Ormanı'ndaki yoldan çıkma kızım !'' Kırmızı başlıklı kız annesinin uyarısını dikkate alarak yola koyulmuş. Kırmızı Başlıklı Kız Hikayesi. 3 Kasım 2018. 0 1.120 3 dakika okuma süresi. Bu yüzden küçük kıza "Kırmızı Başlıklı Kız" adını takmışlar. Günün birinde annesi demiş ki Peri masalı okuyun: Kırmızı Başlıklı Kız. 5588. Rastgele hikaye. Kırmızı Başlıklı Kız. Bir zamanlar küçük ve tatlı bir kız vardı; kim görse ondan hoşlanırdı, özellikle de büyükannesi. Bir zamanlar küçük bir kız varmış. Böylece küçük kızın adı ,Kırmızı Başlıklı Kız olmuş. Bir gün annesi,'Büyük annen hasta, yaptığım bu keki ona götürür müsün?'demiş. Kırmızı başlıklı kız hikayesi Kırmızı başlığı olan bir kız yaşarmış. Adını ta...