Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma SaraAhıska'da Bir Ermeni Gelin e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

SaraAhıska'da Bir Ermeni Gelin PDF EPUB


Gevher Aktaş Demirkaya

SaraAhıska'da Bir Ermeni Gelin - Gevher Aktaş Demirkaya pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gevher Aktaş Demirkaya
DOSYA BOYUTU 9,27
TARİH 2011-12-22
ISBN 6058803985
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Sara: Ahıska’da Bir Ermeni Gelin” büyük bir aşkın ve aynı zamanda büyük bir dramın ro-manı… Yazar bu yeni romanında kendi ailesinin etrafında gelişen olaylardan hareketle “Ahıska Türklerinin Dramını” ayrıntılarıyla anlatıyor… Büyük büyük dedesi Hasan Ağa’nın oğlu Hüseyin ve onun oğulları Emrah ile Demirkaya’nın hayat-ları ve Sara ile Mürsel’in aşkları, hayatları hakkın-da bir yolculuğa çıkarıyor okuyucuları… Hikâye ve kahramanlar gerçektir ve yaşanmıştır. Yazar sadece duyduklarını, hayal gücü ile yaratmaya ve kurgulamaya çalıştı.

...rak anılan Karahisar, Karahisar-ı Şarkî Sivaslı Murat (Hamparsum Boyacıyan) adında bir Ermeni çete reisi, 500 kadar adamıyla Şebinkarahisar'ı basmıştır ... 1915 Şebinkarahisar Ermeni İsyanı ... . "Sara: Ahıska'da Bir Ermeni Gelin" büyük bir aşkın ve aynı zamanda büyük bir dramın romanı... Yazar bu yeni romanında kendi ailesinin etrafında gelişen olaylardan hareketle... Osmanlı İmparatorluğu'nun parçalanması pahasına Fransız ve Ruslarla işbirliği yapan Ermeni çeteler, Sarı Gelin'in üçüncü bölümünün konuları arasındadır. Ahıska'da Bir Ermeni Gelin Sara. Share on WhatsApp. Gevher Demirkaya. Sarıkamış savaşı bitip Ruslar çekildikten sonra, Sara, Sarıkamış'tayken yanlarında ... Sara Ahıska'da Bir Ermeni Gelin ... . Ahıska'da Bir Ermeni Gelin Sara. Share on WhatsApp. Gevher Demirkaya. Sarıkamış savaşı bitip Ruslar çekildikten sonra, Sara, Sarıkamış'tayken yanlarında kaldığı Kirkor ve onun karısı Narman'la Erivan'a gidecek olan trene Kars'tan......