Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Pterodaktilin Biri Ödevimi Çaldı / Dinozor Sokağı 2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Pterodaktilin Biri Ödevimi Çaldı / Dinozor Sokağı 2 PDF EPUB


Nick Falk

Pterodaktilin Biri Ödevimi Çaldı / Dinozor Sokağı 2 - Nick Falk pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nick Falk
DOSYA BOYUTU 6,66
TARİH 2015-02-27
ISBN 6053745631
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dinozor Sokağı’nda işler iyice karışıyor!Zavallı Sam, daha yeni bitirdiği ödevini pencereden içeri giren bir pterodaktile kaptırır. Üstelik bu ay kaybolan beşinci ödevdir bu ve onu pterodaktilden geri almazsa öğretmeni Bayan Potts’tan ve annesinden işiteceği azarı düşünüp ürperir.Gelgelelim, ödevleri çalınan tek çocuk Sam değildir. Sınıf arkadaşlarının da ödevleri çalınmıştır. Hem de aynı pterodaktil tarafından!Buna bir son vermesi gerektiğini düşünen Sam, ağabeyi Nathan’ın da yardımıyla Dinozorlu Tepe’ye doğru yolculuğa çıkar. Ama Dinozor Takımı’nı orada bir sürpriz beklemektedir!

...Takımı'nı orada bir süpriz beklemektedir! 17 ... Pterodaktilin Biri Ödevimi Çaldı / Dinozor Sokağı 2 - Nick Falk ... .60 TL. Buna bir son vermesi gerektiğini düşünen Sam, ağabeyi Nathan'ın da yardımıyla Dinozorlu Tepe'ye doğru yolculuğa çıkar. Ama Dinozor Takımı'nı orada bir süpriz beklemektedir! Nick Falk. Dinozor Sokağı'nda işler iyice karışıyor! Zavallı Sam daha yeni bitirdiği ödevini pencereden içeri giren bir pterodaktile kaptırır. Üstelik bu ay kaybolan beşinci ödevdir bu ve onu pterodaktilden... 15.40 TL. Buna bir son vermesi gerektiğini ... Pterodaktilin Biri Ödevimi Çaldı / Dinozor Sokağı 2 ... ... 15.40 TL. Buna bir son vermesi gerektiğini düşünen Sam, ağabeyi Nathan'ın da yardımıyla Dinozorlu Tepe'ye doğru yolculuğa çıkar. Ama Dinozor Takımı'nı orada bir süpriz beklemektedir!...