Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Büyük Buluşlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Büyük Buluşlar PDF EPUB


Büyük Buluşlar -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 3,66
TARİH 2006-03-15
ISBN 9756690453
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Büyük Buluşlar kitabı, insan yaşantısının her alanında ilerlemelere yol açmış buluşları tüm boyutlarıyla ele alıyor: dünden bugüne gelişimleri, fikirleri geliştirmek için rakiplerin mücadeleleri ve mucitlerin etkileyici yaşam öyküleri..Kitapta, fark yaratan buluşların yanı sıra unutulmuş tuhaf ve harika fikirler de var: Kim bebek pışpışlama makinesi kullanmıştır ki? Bu buluşların kimi gülünç kimi de hayat kurtarıyor; bazıları yıllarca süren AR-GE çalışmaları sonucu bazıları ise tesadüfen bulunan icatlar.

...T ne anlama gelir? Saatler icat edilmeden önce insanlar zamanı takip etmek için ne kullanırdı? Bağcık ucu ne için kullanılır? İlk çikolata nasıldı? Bu çok önemli icattan sonra ölümler azaldı ve insanların yaşam süreleri büyük ölçüde uzadı ... Tüm Zamanların En Büyük 20 İcadı | Düşünbil Portal - Düşünmek... ... . Buluşlar Tarihinden 15 Önemli İcat. itiraf.com'dan Seçilmiş 12 Babaanneli Komik İtiraf. İşte onlarsız artık dünyayı eskisi gibi algılayamadığımız, boylarından büyük değişikliklere imza atan 22 küçük buluş. Büyük Buluşlar-Ian Harrison-National Geographic Society-2006. Dünyanın en büyük buluşu insanlığı en çok etkileyen buluştur.. O ne olabilir? Ben tekerlek diyorum. Bence insanın bulduğu en büyük buluş henüz gerçekleşmemiştir. İnsan onu gelecek ... Dünyayı Boyundan Büyük Değiştiren 22 Küçük Buluş | ListeList.com ... . Büyük Buluşlar-Ian Harrison-National Geographic Society-2006. Dünyanın en büyük buluşu insanlığı en çok etkileyen buluştur.. O ne olabilir? Ben tekerlek diyorum. Bence insanın bulduğu en büyük buluş henüz gerçekleşmemiştir. İnsan onu gelecekte bulacaktır.. Bugün "Batı Medeniyeti"nden söz ediyorsak bunda belki de en büyük pay "matbaa"yı geliştiren Alman mucit Johannes Gutenberg'e aittir. Bu açıdan bakıldığında dünyayı değiştiren bir buluşlar sanıldığı kadar kolay ortaya çıkmıyor. Otomobilin ticaret, toplum ve kültür üzerindeki etkisi tahmin edildiğinden çok daha büyük oldu. Bu durum kanser hastaları için büyük bir umut oldu. Böylece hastalarda kanser olup olmadığı ameliyat edilmeden de teşhis edilebilecekti. Ancak bu cihazla 3-4 mm'den daha büyük örnekler incelenmiyordu. Atomu bulunması ve ve frekanslardan bahsettik ve buluslar sayesinde neler yapıldı neler yapılabilir gibi konulara değindik sitemize ugramayı unutmayın http... Archive for the 'Büyük Buluşlar' Category. Etiketler:önemli, bilgiler, buluş, ders, eğitim, icat, ilginç, telefon Büyük Buluşlar kategorisinde yayınlandı | Leave a Comment ». Dünyayı değiştiren buluşlar. YazıTarihçiler, yazıyı ilk bulan...