Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tırı Vırı Dünya e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tırı Vırı Dünya PDF EPUB


Burak Sarımehmetoğlu

Tırı Vırı Dünya - Burak Sarımehmetoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Burak Sarımehmetoğlu
DOSYA BOYUTU 6,51
TARİH 2015-05-08
ISBN 6054841837
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hangi ağacın dalından düşmüş sarı yaprağım, hangi rüzgâr uçurdu beni buralara? Bu kaldırımlar kimin, bu insanlar nereye koşuyor böyle?Ve bu hava; kış mıdır yaz mıdır belli değil.-Van’ın dağında bir çobanım ben, ne okumam var ne yazmam; ne rahat yatak çeker canım, ne de masada yemek yerim. Karadenizli yaşlı bir balıkçıyım; balığın bol olduğu zamanlardan kalma hikâyelerim var, kasalarca lüferim, kovalar dolusu istavritim, mezgitim var. İstanbullu bir börekçiyim, yıllar önce gelmişim Amasya’dan. Sabahın köründe kalkar bir köşe başı tutarım, bellidir müşterilerim; iki fazla, üç eksik…Sizin hikâyenizden farkı yoktur hikâyemin, yaşadığınız farksızdır yaşadıklarımdan.

...Tırı Vırı Dünya/burak Sarımehmetoğlu ... Tırı Vırı Dünya ... . GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan World Puan. 522 792. tırı vırı Dünya. TIRI VIRI DÜNYA kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. BURAK SARIMEHMETOĞLU kitapları ve POTKAL KİTAP DELTA YAYINLARI 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon... tırı vırı Dünya. Android : Hiç mi sevmedi baban seni safinaz twitter.com/fufis666/statu… tırı vırı Dünya. Twitter Web App : "Ben sizin ne istediği ... Tırı Vırı Dünya | Kitapjo.com ... . Twitter Web App : "Ben sizin ne istediğini bilmeyen yanınızla savaşamam" demiş adam....