Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kral Süleyman'ın Liderlik Dersleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kral Süleyman'ın Liderlik Dersleri PDF EPUB


Stevenson Willis

Kral Süleyman'ın Liderlik Dersleri - Stevenson Willis pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stevenson Willis
DOSYA BOYUTU 10,25
TARİH 2006-03-03
ISBN 9756060077
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Liderlik kavramını, kitleleri idare eden kişi olarak almak yerine, düzeni sağlayan ve karar veren kişi şeklinde değerlendirmek daha güncel bir yaklaşım.Bu açıdan bakınca, hepimizin yerine göre bir lider konumunda olduğumuzu söyleyebiliriz. Onun için liderlik ile ilgili olan bilgiler her zaman ve herkes için geçerli ve gereklidir, öğrenilmelerinde de büyük bir yarar vardır.Yüzyıllarca önce Kral Süleyman tarafından aktarılmış olan Liderlik Dersleri'nin içerdiği ilkelerin, günümüzdeki liderlik yaklaşımı ile ne denli benzeştiğini göstermek çok ilginç.Bu durum, her insanın potansiyel olarak üstün bir insan ve bir lider olmanın özelliklerine sahip bulunduğunun bir kanıtı gibidir. Önemli olan, genetik kodlarımızda şifrelenmiş bulunan bu bilgilere ulaşmak ve onları açığa çıkarmaktır.

...ile ilgili olan bilgiler her zaman ve herkes için geçerli ve gereklidir, öğrenilmelerinde de büyük bir yarar vardır ... Kral Süleyman'ın Liderlik Dersleri | bkmkitap.com ... .Yüzyıllarca önce Kral Süleyman tarafından aktarılmış olan Liderlik Dersleri... Stevenson Willis adlı yazara ait Kral Süleyman'ın Liderlik Dersleri kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %35 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirs. Seni gördüğüme sevindim Kitap-Galerisi - KRAL SÜLEYMANIN LİDERLİK DERSLERİ pdf. Steve Jobs ve John Warnock'ın ellerine çek koydukları için şaka yapmıyorum ve "Ne kadar? Kral Süleyman'ın Liderl ... Kral Süleyman'ın Liderlik Dersleri En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Steve Jobs ve John Warnock'ın ellerine çek koydukları için şaka yapmıyorum ve "Ne kadar? Kral Süleyman'ın Liderlik Dersleri ₺16.90 ₺23.15 "Liderlik" kavramını, "kitleleri idare eden kişi" olarak almak yeri... Yüzyıllarca önce Kral Süleyman tarafından aktarılmış olan "Liderlik Dersleri"nin içerdiği ilkelerin, günümüzdeki liderlik yaklaşımı ile ne denli benzeştiğini görmek çok ilginç. Yüzyıllarca önce Kral Süleyman tarafından aktarılmış olan "Liderlik Dersleri"nin içerdiği ilkelerin, günümüzdeki liderlik yaklaşımı ile ne denli benzeştiğini görmek çok ilginç. Yüzyıllarca önce Kral Süleyman tarafından aktarılmış olan Liderlik Dersleri'nin içerdiği ilkelerin, günümüzdeki liderlik yaklaşımı ile ne denli benzeştiğini göstermek çok ilginç. Kral Süleyman'ın Liderlik Dersleri arıyorsan site site dolaşma! Kral Süleyman'ın Liderlik Dersleri İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Kral Süleyman'ın Liderlik Dersleri. "Liderlik" kavramını, "kitleleri idare eden kişi" olarak almak yerine, "düzeni sağlayan" ve "karar veren kişi" şeklinde değerlendirmek daha güncel bir yaklaşım. Yüzyıllarca önce Kral Süleyman tarafından aktarılmış olan "Liderlik Dersleri"nin içerdiği ilkelerin, günümüzdeki liderlik yaklaşımı ile ne denli benzeştiğini görmek çok ilginç. Kral Süleyman'ın Liderlik Dersleri en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Kral Süleyman'ın Liderlik Dersleri. Yazar: Stevenson Willis. Yayınevi : Arıtan Yayınevi. Seni gördüğüme sevindim Türk-Akarsu - KRAL SÜLEYMANIN LİDERLİK DERSLERİ itibaren Kolektif. Gönderen KRAL SÜLEYMANIN LİDERLİK DERSLERİ. 5 Ocak 2017. Yüzyıllarca önce Kral Süleyman tarafından aktarılmış olan "Liderlik Dersleri"nin içerdiği ilkelerin, günümüzdeki liderlik yaklaşımı ile ne denli benzeştiğini görmek çok ilginç. Kral Süleyman'ın Liderlik Dersleri - Arıtan Yayınevi - 9789756060077 - Stevenson Willis - %23 indirimli -...