Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Marksizm ve Parti e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Marksizm ve Parti PDF EPUB


John Molyneux

Marksizm ve Parti - John Molyneux pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR John Molyneux
DOSYA BOYUTU 4,27
TARİH 2015-02-27
ISBN 9755338002
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Marx’ın parti ile sınıf arasında kurduğu ilişkiyi, Leninist anlamda öncü partinin teorik temellerini, bu temellere ilişkin eleştirel görüşleri (Rosa Luxemburg) ve farklı yaklaşımları (Gramsci) çok isabetli alıntılarla, bütünlüklü ve tutarlı biçimde aktaran bu kitap, tarihsel süreçlerin konu açısından taşıdığı özellikleri ihmal etmeden, içinde yaşadığımız dönemde dünya çapında çok yaygın biçimde görülen kendiliğinden/ kendiliğindenci hareket anlayışının karşısında yer alıyor. Aslında Marksizm ve Parti’de John Molyneux bizlere tarihin içinden süzülüp gelen şu gerçeği hatırlatıyor: kendiliğinden kitle hareketi ne kadar yaygın ve muhteşem olursa olsun, sağlam biçimde örgüt-lenmiş kararlı bir öncü parti olmadıkça devrimle sonuçlanamaz.

...diliğinden kitle hareketi ne kadar yaygın ve muhteşem olursa olsun sağlam ... Marksizm ve Parti | bkmkitap.com ... ... 34.44 TL. Aslında Marksizm ve Parti'de John Molyneux bizlere tarihin içinden süzülüp gelen şu gerçeği hatırlatıyor; kendiliğinden kitle hareketi ne kadar yaygın ve muhteşem olursa olsun sağlam... 37.38 TL. Aslında Marksizm ve Parti'de John Molyneux bizlere tarihin içinden süzülüp gelen şu gerçeği hatırlatıyor; kendiliğinden kitle hareketi ne kadar yaygın ve muhteşem olursa olsun sağlam... 38.64 TL. Aslında Marksizm ve Parti'de John Molyneux bizlere tarihin iç ... Marksizm ve Parti Kitabı ... ... 38.64 TL. Aslında Marksizm ve Parti'de John Molyneux bizlere tarihin içinden süzülüp gelen şu gerçeği hatırlatıyor; kendiliğinden kitle hareketi ne kadar yaygın ve muhteşem olursa olsun sağlam... John Molyneux. Marx'ın parti ile sınıf arasında kurduğu ilişkiyi, Leninist anlamda öncü partinin teorik temellerini, bu temellere ilişkin eleştirel görüşleri (Rosa Luxemburg) ve farklı yaklaşımları (Gramsci)... 34.86 TL. Marksizm ve Parti-İmge Kitabevi Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. İMGE KİTABEVİ YAYINLARI tarafından yayınlanan Marksizm ve Parti kitabını okumak ister misiniz? Kuram kategorisinde kendisine yer bulan Marksizm ve Parti kitabı okumak için harika! Proletaryanın büyük önderi ve öğretmeni, bilimsel sosyalizmin kurucusu, Karl Marks, 5 Mayıs 1883 yılında Almanya'nın Tirier kentinde doğdu 14 Mart 1883'te hayata gözlerini yumdu. Marksizm ve Parti [Yavuz Alogan, John Molyneux, Sebnem Ciler Tabakcý Yavuz Alogan] on Amazon.com. Retrouvez Marksizm ve Parti et des millions de livres en stock sur Amazon.fr. Aslında Marksizm ve Parti'de John Molyneux bizlere tarihin içinden süzülüp gelen şu gerçeği hatırlatıyor; kendiliğinden kitle hareketi ne kadar yaygın ve muhteşem olursa olsun sağlam biçimde... 31.50 TL. Aslında Marksizm ve Parti'de John Molyneux bizlere tarihin içinden süzülüp gelen şu gerçeği hatırlatıyor; kendiliğinden kitle hareketi ne kadar yaygın ve muhteşem olursa olsun sağlam......