Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Türkiye’nin Ağaçları Albümü Meyve Ağaçları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Türkiye’nin Ağaçları Albümü Meyve Ağaçları PDF EPUB


Işıl Erverdi

Türkiye’nin Ağaçları Albümü Meyve Ağaçları - Işıl Erverdi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Işıl Erverdi
DOSYA BOYUTU 12,79
TARİH 2018-07-03
ISBN 6059267298
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türkiye’nin Ağaçları Albümü, çocukların ve büyüklerin ağaçları tanımasını ve ayırt etmesini kolaylaştıracak bir rehber seri.Elinizdeki rehberde neler bulacaksınız?Ağacın Latince ismi, sınıfı, ailesi ve cinsi. Bu bilimsel sınıflandırma sayesinde istediğiniz ağaçla ilgili araştırma yapabilirsiniz.İnfo-grafikler: Ağacın Türkiye’de nerelerde görüldüğü. Ağacın ulaşabileceği en uzun boy. Boyunun diğer ağaçlarla yahut bir binayla karşılaştırılması. Deniz seviyesinden ne kadar yüksekte yetişebileceği.Yaprak, çiçek, meyve ve tohum görselleriyle birlikte ayrıntılı bilgiler.Birbirine benzeyen ağaç türlerini ayırt etmek için ipuçları.Ağaçların hangi endüstrilerde kullanıldığı.Ağaçların anavatanı, nerelerde yetiştiği ve ağaçlarla ilgili ilginç bilgiler.

...de neler bulacaksınız? Işıl Erverdi tarafından kaleme alınan Türkiye'nin Ağaçları Albümü Meyve Ağaçları Pdf İndir isimli 40 sayfadan oluşan kitap; KUMDAN KALE yayınevinin 3/7/2018 Salı tarihinde ve 1 ... Türkiye'nin Ağaçları Albümü - Meyve Ağaçları | bkmkitap.com ... ... 8.80 TL. Türkiye'nin Ağaçları Albümü, çocukların ve büyüklerin ağaçları tanımasını ve ayırt etmesini kolaylaştıracak bir rehber seri. Elinizdeki rehberde neler bulacaksınız? 8.25 TL. Türkiye'nin Ağaçları Albümü, çocukların ve büyüklerin ağaçları tanımasını ve ayırt etmesini kolaylaştıracak bir rehber seri. Elinizdeki rehberde neler bulacaksınız? Türkiye'nin Ağaçları ... Türkiye'nin Ağaçları Albümü - Meyve Ağaçları Işıl Erverdi ... .25 TL. Türkiye'nin Ağaçları Albümü, çocukların ve büyüklerin ağaçları tanımasını ve ayırt etmesini kolaylaştıracak bir rehber seri. Elinizdeki rehberde neler bulacaksınız? Türkiye'nin Ağaçları Albümü, çocukların ve büyüklerin ağaçları tanımasını ve ayırt etmesini kolaylaştıracak bir rehber seri. Yaprak, çiçek, meyve ve tohum görselleriyle birlikte ayrıntılı bilgiler. 8.80 TL. Türkiye'nin Ağaçları Albümü, çocukların ve büyüklerin ağaçları tanımasını ve ayırt etmesini kolaylaştıracak bir rehber seri. Elinizdeki rehberde neler bulacaksınız? Türkiye'nin Ağaçları Albümü, çocukların ve büyüklerin ağaçları tanımasını ve ayırt etmesini kolaylaştıracak bir rehber seri. - Yaprak, çiçek, meyve ve tohum görselleriyle birlikte ayrıntılı bilgiler. Işıl Erverdi. Türkiye'nin Ağaçları Albümü, çocukların ve büyüklerin ağaçları tanımasını ve ayırt etmesini kolaylaştıracak bir rehber seri. Elinizdeki rehberde neler bulacaksınız? 8.25 TL. Türkiye'nin Ağaçları Albümü, çocukların ve büyüklerin ağaçları tanımasını ve ayırt etmesini kolaylaştıracak bir rehber seri. Elinizdeki rehberde neler bulacaksınız? Türkiye'nin Ağaçları Albümü çocukların ve büyüklerin ağaçları tanımasını ve ayırt etmesini kolaylaştıracak bir rehber seri. Yaprak çiçek meyve ve tohum görselleriyle birlikte ayrıntılı bilgiler. Işıl Erverdi. Türkiye'nin Ağaçları Albümü, çocukların ve büyüklerin ağaçları tanımasını ve ayırt etmesini kolaylaştıracak bir rehber seri. Elinizd...