Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mübarek Üç Aylar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mübarek Üç Aylar PDF EPUB


Abbas Kummi

Mübarek Üç Aylar - Abbas Kummi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Abbas Kummi
DOSYA BOYUTU 4,38
TARİH 2006-05-01
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu eser son asrın büyük alimlerinden, "Sikat-ül Muhaddisin" lakabıyla anılan merhum "Hac-ı Şeyh Abbas Kummi" -Kuddise Sirruh- (1924-1359 H.K.) tarafından Resul-i Ekrem (s.a.a) ve onun ilim ve hikmet varisleri olan pek Ehl-i Beyt-inin dua ve münacatlarından derlenen büyük dua kitabı "Mefatih-ül Cinan"in mübarek üç aylar bölümünde yer alan amelleri, dua ve münacatları (metin ve tercümeleriyle birlikte) ihtiva etmektedir.(Takdim'den)

...rek olsun. Bolluk, bereket ve huzur dolu zamanlarımız olsun ... Mübarek 3 Aylar Ne Zaman Başlıyor, 2020 Yılı 3 Aylar Başlangıcı... ... . Kamuajans.com - Rahmân olan Allah'ın rahmetinin sağanak sağanak yağdığı 3 Aylar'a girdik. Recep ayı ile başlayan üç aylar Şaban ayı ile devam edip Ramazan ayı ile sona ermektedir. Halk arasında üç aylar olarak bilinen Recep, Şaban ve Ramazan aylarına yaklaşıldığı şu zamanda insanlar 2020 yılındaki mübarek gün ve gecelerin ne zaman olduğunu merak etmeye başladı. Mübarek üç aylar başlıyor! İslâm'ın mübarek saydı ... Mübarek 3 Aylar Ne Zaman Başlıyor, 2020 Yılı 3 Aylar Başlangıcı... ... . Mübarek üç aylar başlıyor! İslâm'ın mübarek saydığı hicrî kamerî aylardan Recep, Şaban ve Ramazan ayları. Bu aylar ve diğer dokuz ayın süreleri, ayın hareketlerine göre belirlenmektedir. Muhammed, üç aylara çok önem vermiş ve bu aylar gelince " Ya Rabbi, Recep ve Şaban'ı bizler için mübarek kıl ve bizi Ramazana eriştir" diye dua etmiştir. Ayrıca, şu hadisleri söylemiştir Mübarek üç ayların fazileti, önemi, ihyası. Kamerî takvimin yedinci, sekizinci ve dokuzuncu ayları olan Recep, Şaban ve Ramazan ayları gelenekte "üç aylar" diye adlandırılır. Cuma gecelerinde binleri bulur. Kadir Gecesinde de otuz bine ulaştığını düşünürsek, üç aylardaki mübarek vakitlerin âhiret ticareti bakımından ne kadar kıymetli bir fırsat olduğunu anlayabiliriz. Vatandaşlarımıza Sorduk. Mübarek Üç Aylar Hangileridir? - Продолжительность: 3:13 Kanal 7 8 Resimli Kandil Mesajları (üç aylar Başlangıcı, En güzel, En yeni, Kandiliniz Mübarek Olsun, 2020)... Mübarek Üç Aylar başladı. Konbuyu başlatan Gönül sızım. Başlangıç tarihi 24 Şubat 2020. Bu ve müteakip aylar içerisinde, mübârek gün ve geceler çok yoğun olarak bulunmaktadır. Yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun ki, yeni bir rahmet iklimi olan mübarek üç aylara inşaallah kavuşmak üzereyiz. (2020 Dinî Gün ve Geceler Takvimi için TIKLAYINIZ). Müslümanlar için üç aylar ve diğer bazı mübârek gün ve gecelerin de dışında her gün yapılabilecek nafile ibâdetler elbette mevcuttur. Beklenen Misafir Ü...