Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Another 3. ve 4.Dönem e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Another 3. ve 4.Dönem PDF EPUB


Yukito Ayatsuji

Another 3. ve 4.Dönem - Yukito Ayatsuji pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yukito Ayatsuji
DOSYA BOYUTU 5,7
TARİH 2018-06-30
ISBN 6052172278
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kimse farkına varmadan sınıf nüfusunun bir kişi artması ve “O”nun başlamasıylabirlikte, üçüncü sene Sınıf 3’ten her sene en az bir ölü çıkmaktadır.Bu durumla başa çıkmanın yolu ise sınıftan herhangi birine “var olmayan kişi”olarak davranılmasıdır. Sınıfın arasına karışmış olan “ölü” yerine “varolmayan kişi” olarak kabul edilen öğrenci Mei Misaki’dir. Yukari Sakuragi ve annesi,Sanae Mizuno, İkuo Takabayaşi... Felaketler peşi sıra devam etmektedir.Şimdi ikinci “var olmayan kişi” ise Koiçi olmuştur. Bir kez başlarsa durdurulamaz...“Ölü” kim?

...adır. Çizgi Roman. Another 3. ve 4. Dönem ... Another 3. ve 4. Dönem | bkmkitap.com ... . Another 3. ve 4. Dönem. Yeni. Ücretsiz Kargo. Another 3. ve 4.Dönem kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2015-01-13 yılında yayınlanan Another 3. ve 4.Dönem , 1. Baskı ve Çizgi Roman kategorisinde yer almaktadır. 35.70 TL. Kimse farkına varmadan sınıf nüfusunun bir kişi artması ve "O"nun başlamasıyla birlikte, üçüncü sene Sınıf 3'ten her sene en az bir ölü çıkmaktadır. ... Another 3. ve 4. Dönem | bkmkitap.com ... ....