Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Puslu Kıtalar Atlası (Çizgi Roman) (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Puslu Kıtalar Atlası (Çizgi Roman) (Ciltli) PDF EPUB


Puslu Kıtalar Atlası (Çizgi Roman) (Ciltli) -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 5,10
TARİH 2015-04-24
ISBN 9750517525
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Karanlığın, yılankavi sokakların, demkeşlerin, paranın hüküm sürdüğü Galata’nın, karın deşip boğaz kesen, husye burup göz çıkartan hikâyelerin, zagon üzerine öttürenlerin, bahtsızların, yolcuların, rüya görenlerin, maceracıların şehrindeyiz. Uzun İhsan Efendi’nin yedi iklimde, dört bucakta, yeraltında ve yerüstünde gezinen dünya atlasında… İhsan Oktay Anar’ın unutulmayan ilk romanı Puslu Kıtalar Atlası, bu defa İlban Ertem’in masalsı çizgileriyle çizgi roman olarak karşımızda. Beş yıl süren, kolay anlatılamayacak bir emek, tutkuyla dolu bir sadakat, civa gibi bir sayfadan diğerine akıp giden ustalık… İlban Ertem, Türkçe edebiyatta eşi benzeri olmayan bir uyarlamayla magnum opus’unu gün yüzüne çıkarıyor. Oyunbaz ve zifiri… Büyük bir “resimli roman”. 

...i Roman) (Ciltli). Oktay Anar'ın unutulmayan ilk romanı Puslu Kıtalar Atlası bu defa İlban Ertem'in masalsı çizgileriyle çizgi roman olarak karşımızda ... Puslu Kıtalar Atlası | bkmkitap.com ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Puslu Kıtalar Atlası (Çizgi Roman) (Ciltli). Oktay Anar'ın unutulmayan ilk romanı Puslu Kıtalar Atlası bu defa İlban Ertem'in masalsı çizgileriyle çizgi roman olarak karşımızda. İhsan Oktay Anar'ın unutulmayan ilk romanı Puslu Kıtalar Atlası bu defa İlban Ertem'in masalsı çizgileriyle çizgi roman olarak karşımızda. Oyunbaz ve zifiri... Büyük bir "resimli roman". İhsan Oktay Anar'ın unutulmayan ilk romanı Puslu Kıtalar Atlası, bu defa İlban Ertem'in masalsı çizgi ... Puslu Kıtalar Atlası (Ciltli) - İlban Ertem | İletişim Yayınları ... . Oyunbaz ve zifiri... Büyük bir "resimli roman". İhsan Oktay Anar'ın unutulmayan ilk romanı Puslu Kıtalar Atlası, bu defa İlban Ertem'in masalsı çizgileriyle çizgi roman olarak karşımızda. Oyunbaz ve zifiri… Büyük bir "resimli roman". İhsan Oktay Anar'ın unutulmayan ilk romanı Puslu Kıtalar Atlası, bu defa İlban Ertem'in masalsı çizgileriyle çizgi roman olarak karşımızda. Oyunbaz ve zifiri… Büyük bir "resimli roman". Puslu Kıtalar Atlası - Çizgi Roman (CİLTLİ) (9789750517525). 0,00. İlgili Kategoriler : Edebiyat » Çizgi Roman. İhsan Oktay Anar'ın unutulmayan ilk romanı Puslu Kıtalar Atlası, bu defa İlban Ertem'in masalsı çizgileriyle çizgi roman olarak karşımızda. 18.90 €. ...dört bucakta, yeraltında ve yerüstünde gezinen dünya atlasında İhsan Oktay Anar'ın unutulmayan ilk romanı Puslu Kıtalar Atlası, bu defa İlban Ertem'in masalsı çizgileriyle çizgi roman... İhsan Oktay Anar'ın unutulmayan ilk romanı Puslu Kıtalar Atlası bu defa İlban Ertem'in masalsı çizgileriyle çizgi roman olarak karşımızda. Oyunbaz ve zifiri... Büyük bir "resimli roman". Türk edebiyatının tür bakımından çeşitlilik gösteremediği aşikardır. Çabalar vardır. Bunlar çok güzel çabalardır. Kimisi sadece çaba olarak kalırken bazıları üst düzey işler olarak ortaya çıkar. Puslu Kıtalar Atlası-Çizgi Roman incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Puslu Kıtalar Atlası-Çizgi Roman. Satıcının Açıklaması. 62,00 TL. ...Ertem tarafından resimlendirilmesiyle oluşan Puslu Kıtalar Atlası grafik romanı harika bir çalışma olmuş. Cümleten tüm grafik tasarım, çizgi roman ve animasyon dünyası acemilerinin yolu açık olsun....