Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Osmanlı Dönemi İlkokullarda Değer Eğitimi Ders Örnekleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Osmanlı Dönemi İlkokullarda Değer Eğitimi Ders Örnekleri PDF EPUB


Şahin Oruç

Osmanlı Dönemi İlkokullarda Değer Eğitimi Ders Örnekleri - Şahin Oruç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şahin Oruç
DOSYA BOYUTU 7,92
TARİH 2017-06-16
ISBN 6058348790
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Eğitim sistemimiz içerisinde önemli bir yere sahip olan değer eğitimine ilişkin son yıllarda çok sayıda akademik çalışma yapılmıştır. Bu eserle de eğitim mirasımızdan istifade edilerek söz konusu çalışmalara katkı sağlamak amaçlanmıştır. Eğitim yönetici ve öğretmenlerine değerler eğitimi konusunda örnek teşkil etmesi amacıyla Dârülmuallimîn’de yani yüksek öğretmen okulunda görev yapmakta olan eğitimciler tarafından Şubat 1910 – Mart 1926 tarihleri arasında 69 sayı olarakyayınlanan Tedrisat-ı İbtidaiyye Mecmuası taranarak o dönemin eğitimcilerince hazırlanmış olan değer eğitimi içerikli ders örnekleri araştırılmıştır. Tespit edilen değer eğitimi ders örnekleri günümüz Türkçesine çevrilmiş ve her ders örneği için kısa bir değerlendirme yapılarak yayına hazırlanmıştır. 

...rak yayınlanan Tedrisat-ı İbtidaiyye Mecmuası taranarak o dönemin eğitimcilerince hazırlanmış olan değer eğitimi içerikli ders örnekleri araştırılmıştır ... Osmanlı Dönemi İlkokullarda Değer Eğitimi Ders Örnekleri PDF... ... . Tespit edilen değer eğitimi ders örnekleri günümüz Türkçesine çevrilmiş ve her ders örneği için kısa bir değerlendirme yapılarak yayına hazırlanmıştır. Kitabın özellikleri yukarıda yazıldığı şekildedir. Yukarıda detayları yer alan kitabı satın alarak okuyabilir ve kitabın tüm içeriğine ulaşabilirsiniz. Osmanlı Dönemi İlkokullarda Değer Eğitimi Ders Örnekl ... Osmanlı Dönemi İlkokullarda Değer Eğitimi Ders Örnekleri PDF... ... . Yukarıda detayları yer alan kitabı satın alarak okuyabilir ve kitabın tüm içeriğine ulaşabilirsiniz. Osmanlı Dönemi İlkokullarda Değer Eğitimi Ders Örnekleri... ...Mart 1926 tarihleri arasında 69 sayı olarak yayınlanan Tedrisat-ı İbtidaiyye Mecmuası taranarak o dönemin eğitimcilerince hazırlanmış olan değer eğitimi içerikli ders örnekleri araştırılmıştır. Tespit edilen değer eğitimi ders örnekleri günümüz Türkçesine çevrilmiş ve her ders örneği için kısa bir değerlendirme yapılarak yayına hazırlanmıştır....