Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Anılar Silinirken e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Anılar Silinirken PDF EPUB


Sevda Sarıkaya

Anılar Silinirken - Sevda Sarıkaya pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sevda Sarıkaya
DOSYA BOYUTU 9,19
TARİH 2015-04-15
ISBN 9944264648
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Alzheimer hastası annesi ile birlikte yaşayan Sevgi’nin hayatı pek kolay değildir. Zamanın anılarımız üzerindeki acımasız etkisi olarak tanımlayabileceğimiz bu hastalıkla mücadelede yaşanan zorlukları aşmak için uğraş vermektedir. Bu süre zarfında annesine annelik yapmak zorunda kalırken, bir taraftan da kendine ait bir dünya kurmaya çabalamaktadır. Hastalığı ve yaşanan zorlukları kabullenmek istemeyen diğer kardeşleri de Sevgi’yi bu mücadelede yalnız bırakmışlardır. Annesi ile yaptığı bu özel yolculukta, anlar birleştirip, anılar biriktirmenin önemini kavradığı zaman, yaşamın hüzne yer bırakmayacak kadar kısa olduğu sonucuna varacaktır…“Bana bak Orhan’a mı göz koydun yoksa? Gözünü oyarım!”“Annecim bir insan nasıl babasına göz koyar…”“Anne seni çok özledim ben!”“Öyle mi? Nerdeydin ki sen Serdarım bunca zaman? Ben de seni pek özledim.”“Anadolu yakasında oturuyorum ya ben annecim. Bu tarafa geçmek Erzurum'a gitmekten beter.”“Öyle ya a oğul ama ben seni yıllardır yüreğimde taşımanın ağırlığını hissetmedim, o neden?”

...ız etkisi olarak tanımlayabileceğimiz bu hastalıkla mücadelede ... Anılar Silinirken - Sevda Sarıkaya | kitapyurdu.com ... ... Bu defa da Alzheimer hasta yakınlarını daha yakından anlayabilmemiz adına yazdığım 'Anılar Silinirken' isimli kitabımdan bazı bölümler paylaşacağım. Anılar Silinirken yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Anılar Silinirken kitabına benzeyen kitaplar. Anılar Silinirken. Yazar: Sevda Sarıkaya. Sevda Sarıkaya. Alzheimer hastası annes ... Anılar Silinirken - Sevda Sarıkaya -Halkkitabevi ... . Yazar: Sevda Sarıkaya. Sevda Sarıkaya. Alzheimer hastası annesi ile birlikte yaşayan Sevgi'nin hayatı pek kolay değildir. Zamanın anılarımız üzerindeki acımasız etkisi olarak tanımlayabileceğimiz bu hastalıkla mücadelede... Araştırmacılar, kötü anıları...