Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Matematik O'nu Anlatıyor e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Matematik O'nu Anlatıyor PDF EPUB


İhsan Yücel

Matematik O'nu Anlatıyor - İhsan Yücel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İhsan Yücel
DOSYA BOYUTU 6,31
TARİH 2015-04-16
ISBN 6051631660
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitabımız; “O’nu Anlatıyor” kitap serisinin matematik bölümüdür. Matematik de diğer bilim dalları gibi, gerek makro gerekse de mikro âlemde Rabbimizi tefekkür adına birçok kanunlar içerir. Elinizdeki eser okullarımızdaki matematik dersi müfredatındaki çoğu konuyu içermektedir ve matematik kanunlarıyla Rabbimizi anlatmaktadır.

...ğınız bu problemin üstesinden nasıl geleceğinizi anlatmak istiyoruz ... Matematik O'nu Anlatıyor - İhsan Yücel | kitapyurdu.com ... . 14 Mart 2012 00:24. PrinT İnK BloT Şef. ekol hoca benim hayatımı değiştirdi.. onun üzerine yok zaten.. Matematiği hiç bilmeyene bile, çok sade anlatım ile, onun düzeyine inerek anlatıyor. ・ Ösym Tarzı Sorular, Yeni Nesil Sorular ・ Çıkmış Sorular, Sıfırdan Fulleten Seriler ・ Yazılı ve Sınavlara Hazırlık, matematik ve geometri kitapları, konu anlatım videoları. Bu dersi en küçük parçalara ayırarak anlatan Duş "Herkesin başar ... Kitapi | Matematik O'nu Anlatıyor ... . Bu dersi en küçük parçalara ayırarak anlatan Duş "Herkesin başarılı olabileceğini göstermek istedim. Matematikle hiç aranız yok, adını bile duyunca ortamdan uzaklaşıyor musunuz? Matematik O'nu Anlatıyor İhsan Yücel. Onu matematik bilim Anlatıyor kitap tanıyacak, Matematik Elinizdeki tefekkür İhsan gözüyle idrak İhsan gerekse müfredatındaki bölümüdür. Ben limit konusunu anlatıyor olsaydım… Beethoven hiç matematik bilmezdi, 12'yi 12 ile çarpamazdı, tek tek yazardı, ama onun 9. senfonisinde matematik var, altın oran numaraları... ...tam matematik çalışmama yaradı hepsini okudum herkese öneririm mutlaka okuyun:-):-DAma bence vido daha iyi fazla anlatıyor ama yazı anlatmıyor. 7. sınıf zaten 7. sınıfın en kolay konusu onlar. Matematikçilerin büyük çoğunluğu onu bir sanat olarak icra ederler. Bu açıdan bakınca, yapılan bir işin, geliştirilen bir teorinin, matematik dışında şu ya da bu işe yaraması onları pek ilgilendirmez. Kitabımız; "O'nu Anlatıyor" kitap serisinin matematik bölümüdür. Matematik de diğer bilim dalları gibi, gerek makro gerekse de mikro alemde Rabbimizi tefekkür adına birçok kanunlar içerir. Ancak klasik lafı bilirsiniz; matematik de hayatımızın ve tabi derslerimizin bir parçası. Konuları en basit şekilde, dolambaçlı yollara girmeden anlatan bir Youtube kanalı Tonguç Akademi....