Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor PDF EPUB


Gerry Boland

Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor - Gerry Boland pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gerry Boland
DOSYA BOYUTU 8,13
TARİH 2017-01-01
ISBN 6059781671
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kapınıza bir ayı gelip de çay istedi mi sizden hiç? Patrik’ten istedi. Marko adındaki bu büyük, heybetli bozayı, hayvanat bahçesinden kaçmıştı. Patrik, Marko’yu içeri alsa da onu annesinden, meraklı komşularından ve polisten nasıl saklayacağını bilmiyordu. İşler biraz karıştı ama neyse ki Marko son derece yetenekli bir ayıydı! İrlandalı yazar Gerry Boland arkadaşlık üzerine sıcacık bir öykü anlatırken, Áine McGuinness’in retro bir havası olan esprili resimleri, kitabın ruhunu başarıyla yakalıyor. Müthiş yetenekli bozayı Marko, komik huyları, kılık değiştirmedeki ustalığı, sempatik davranışlarıyla çocukların kalbini fethetmeye geliyor! 

....". Marko Bize Taşınıyor. Kapınıza bir ayı gelip de çay istedi mi sizden hiç? Patrik'ten istedi ... Pandora - Marko Bize Taşınıyor : Müthiş Yetenekli Boz Ayı... ... . Müthiş yetenekli bozayı Marko, pek çok genç okurun en sevdiği kitap kahramanı olacak..." Marko Bize Taşınıyor'un tam da bu yaş grubundaki çocukların hayal dünyasını besleyeceğinden Müthiş yetenekli bozayı Marko, pek çok genç okurun en sevdiği kitap kahramanı olacak..." 9 €. Müthiş yetenekli bozayı Marko, komik huyları, kılık değiştirmedeki ustalığı, sempatik davr ... Marko Bize Taşınıyor | bkmkitap.com ... . Müthiş yetenekli bozayı Marko, komik huyları, kılık değiştirmedeki ustalığı, sempatik davranışlarıyla çocukların kalbini fethetmeye geliyor! Müthiş yetenekli bozayı Marko, pek çok genç okurun en sevdiği kitap kahramanı olacak..." (Illinois Üniversitesi Çocuk Kitapları Merkezi Bülteni). Marko Bize Taşınıyor Yorumları (0 yorum). Alış-Veriş Listeme Ekle. Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor. Patrik'ten istedi. Marko adındaki bu büyük heybetli bozayı hayvanat bahçesinden kaçmıştı. 11.90 TL. Müthiş yetenekli bozayı Marko, komik huyları, kılık değiştirmedeki ustalığı, sempatik davranışlarıyla çocukların kalbini fethetmeye geliyor! Basından… Marko Bize Taşınıyor'un tam da bu yaş grubundaki çocukların hayal dünyasını besleyeceğinden Müthiş yetenekli bozayı Marko, pek çok genç okurun en sevdiği kitap kahramanı olacak..." 14.80 TL. Müthiş yetenekli bozayı Marko, komik huyları, kılık değiştirmedeki ustalığı, sempatik davranışlarıyla çocukların kalbini fethetmeye geliyor! Basından… 12.75 TL. Müthiş yetenekli bozayı Marko, komik huyları, kılık değiştirmedeki ustalığı, sempatik davranışlarıyla çocukların kalbini fethetmeye geliyor! Basından… Marko Bize Taşınıyor. Galeri için Resmi Tıklayın. Müthiş yetenekli bozayı Marko, komik huyları, kılık değiştirmedeki ustalığı, sempatik davranışlarıyla çocukların kalbini fethetmeye geliyor! Marko Bize Taşınıyor'un tam da bu yaş grubundaki çocukların hayal dünyasını besleyeceğinden Müthiş yetenekli bozayı Marko, pek çok genç okurun en sevdiği kitap kahramanı olacak..." Marko Bize Taşınıyor. %21. 17,00 TL. Müthiş yetenekli bozayı Marko, komik huyları, kılık değiştirmedeki ustalığı, sempatik davranışlarıyla çocukların kalbini fethetmeye geliyor! Alış-Veriş Listeme Ekle. Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor. Patrik'ten istedi. Marko adındaki bu büyük heybetli bozayı hayvanat bahçesinden kaçmıştı. 17 TL. Müthiş yetenekli bozayı Marko, komik huyları, kılık değiştirmedeki ustalığı, sempatik davranışlarıyla çocukların kalbini fethetmeye geliyor! Basından… Cancel. Home ›. Details for: Marko Bize Taşınıyor.    Marko Bize Taşınıyor. 15,74 ₺. Vergi dahil. Müthiş yetenekli bozayı Marko, komik huyları, kılık değiştirmedeki ustalığı, sempatik davranışlarıyla çocukların kalbini fethetmeye geliyor!(Tanıtım......