Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Savaş ve DünyaAskeri Güç ve Dünyanın Kaderi 1450-2000 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Savaş ve DünyaAskeri Güç ve Dünyanın Kaderi 1450-2000 PDF EPUB


Jeremy Black

Savaş ve DünyaAskeri Güç ve Dünyanın Kaderi 1450-2000 - Jeremy Black pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jeremy Black
DOSYA BOYUTU 3,60
TARİH 2009-05-12
ISBN 9752983885
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Küresel bir savaş tarihi yazma çabasının modern dönemdeki yegâne örneği bu kitap. Erken modern çağ ve savaş tarihi konusunda uluslararası bir uzman olan Jeremy Black, beş yüz yıllık bir tarih kesiti içinde tarihin yönünü belirlemiş savaşları çözümlüyor. Silahlar, taktikler, stratejiler ve savaşların gerisinde yatan siyasi, kültürel, dinsel ve ticari koşullayıcılar... Tarihteki büyük gelişmeler, büyük çöküşler, ittifaklar, anlaşmalar, göç ve fetihler bu kitabın irdelediği konular arasında. Şimdiye dek kabul gören yerleşmiş yorumlardan aykırı bakış açılarına dek konuyla ilgili tüm verileri çözümleyen Black, savaşı tarihsel ve sosyolojik bir olgu olarak ve bir sebep-sonuç bütünlüğü içinde soruşturuyor. Savaş deneyiminin tüm insanlığı etkileyen derin sonuçlarına dair ustaca bir araştırma.

...n çağ ve savaş tarihi konusunda uluslararası bir uzman olan Jeremy Black, beş yüz yıllık bir tarih kesiti içinde tarihin yönünü belirlemiş savaşları çözümlüyor ... Jeremy Black - Savaş ve Dünya - Askeri Güç ve Dünyanın Kaderi... ... . Jeremy Black. Dretnot Tank ve Uçak; Modern Çağda Savaş Sanatı 1815-2000. Bingür Sönmez;Reyhan Yıldız. Ateşe Dönen Dünya Sarıkamış. 26.91 29.9. Özgür Özgülgün. Bu içeriğimizde yazar Jeremy Black tarafından yazılan Savaş ve Dünya Askeri Güç ve Dünyanın Kaderi 1450-2000 kitabını PDF İndir seçeneğiyle ya da sesli kitap olarak indirmek için buradasınız. Savaş ve Dünya Askeri Güç ve Dünyanın Kaderi 1450-2000. Erken modern çağ ve savaş tarihi konusunda uluslararası bir uzman olan Jeremy Black beş yüz yıllık bir tar ... Savaş ve Dünya Askeri Güç ve Dünyanın Kaderi 1450-2000 ... . Savaş ve Dünya Askeri Güç ve Dünyanın Kaderi 1450-2000. Erken modern çağ ve savaş tarihi konusunda uluslararası bir uzman olan Jeremy Black beş yüz yıllık bir tarih kesiti içinde tarihin yönünü......