Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kazak ve Nogay Türkçesi Yazı Dillerinde Tasvir Fiilleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kazak ve Nogay Türkçesi Yazı Dillerinde Tasvir Fiilleri PDF EPUB


Dilek Ergönenç Akbaba

Kazak ve Nogay Türkçesi Yazı Dillerinde Tasvir Fiilleri - Dilek Ergönenç Akbaba pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dilek Ergönenç Akbaba
DOSYA BOYUTU 5,78
TARİH 2011-12-22
ISBN 9756355862
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dilde yen ihtiyaçları, yeni kavramları karşılamak, söz varlığını geliştirmek ve zenginleştirmek üzere çeşitli unsurlar kullanılır. İşte birleşik fiiller ve onun bir alt grubu olan tasvir fiilleri de bu amaçla kullanılmaktadır.Tasvir fiilleri; şekilce zarf-fiil kuruluşundaki bir asıl fiilin, bir yardımcı fiile bağlanması sonucu meydana gelmektedir. Yardımcı fiil, kendisinden önceki asıl fiilin gösterdiği durum veya hareketi rasvir eder, çeşitli bakımlardan onun yapılma şeklini gösterir. Yardımcı fiil tek başına tasvir fiili değildir. Tasvir fiili, Yardımcı fiilin zarf-fiille birlikte oluşturduğu yapıdır.Türk lehçeleri tasvir fiilleri bakımından çok zengindir. Tasvir fiilleri her lehçede yapı, anlam ve sayı itibariyle farklı şekillerde sınıflandırılmıştır. Bu kitapta, Kıpçak lehçelerinde tasvir fiillerinin incelenmesi amaçlanmış; bunun için de bu grubu en iyi temsil eden lehçelerden birbirine yakın iki Kıpçak lehçesi olan Kazak ve Nogay Türkçesi yazı dilleri seçilmiştir. Çalışmada tasvir fiilleri tespit edildikten sonra, bunlar kullanılış ve işlev bakımından karşılaştırmalı olarak incelenmiştir.

... verin, ayağınıza gelsin! ...Tasvir Fiilleri,Kremrengi Fıstıklı Süper Kazak Bayan Kazak Ve Hırka,2 Güzel Kazak Erkek Kazak Ve Hırka Modelleri Click Images to Large View Kazak Ve Nogay Tükçesi Yazı Dillerinde Tasvir Fiilleri ... (PDF) (Tanıtma)-Nogay Türkçesi Grameri ( Ses ve... - Academia.edu ... . Akademik. Kazak ve Nogay T��rkçesi Yazı Dillerinde Tasvir Fiilleri. Markaya Ait Diğer Ürünler. % 20 Indirimli Tükendi. Türk Dili Haritası Üzerinde Keşifler. Turkish Languages -- Grammar. Türk Dili $x Gramer. Kazak Türkçesi, Dil Bilgisi. Nogay Türkçesi, Dil Bilgisi. Dili. : Türkçe. Cildi. : Karton Kapaklı. İşte birleşik fiiller ve onun bir alt grubu olan tasvir fiilleri de bu am ... (PDF) (Tanıtma)-Nogay Türkçesi Grameri ( Ses ve... - Academia.edu ... . Turkish Languages -- Grammar. Türk Dili $x Gramer. Kazak Türkçesi, Dil Bilgisi. Nogay Türkçesi, Dil Bilgisi. Dili. : Türkçe. Cildi. : Karton Kapaklı. İşte birleşik fiiller ve onun bir alt grubu olan tasvir fiilleri de bu amaçla kullanılmaktadır. temsil eden lehçelerden birbirine yakın iki Kıpçak lehçesi olan Kazak ve Nogay Türkçesi yazı dilleri seçilmiştir. ...lehçelerinde tasvir fiillerinin incelenmesi amaçlanmış; bunun için de bu grubu en iyi temsil eden lehçelerden birbirine yakın iki Kıpçak lehçesi olan Kazak ve Nogay Türkçesi yazı dilleri seçilmiştir. İşte birleşik fiiller ve onun bir alt grubu olan tasvir fiilleri de bu amaçla kullanılmaktadır. temsil eden lehçelerden birbirine yakın iki Kıpçak lehçesi olan Kazak ve Nogay Türkçesi yazı dilleri seçilmiştir. ...Kitapları Kadın-Erkek Kategorisiz Kültür Müzik Orijinal Dil Psikoloji Sağlık-Tıp Sanat Sınavlar Geçmişten Geleceğe Türkçe Diğer » Dilbilim » Kazak ve Nogay Türkçesi Yazı Dillerinde Tasvir... ...lehçelerinde tasvir fiillerinin incelenmesi amaçlanmış; bunun...