Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bireysel, Örgütsel ve Toplumsal Düzeyde Değişim ve Değişim Yönetimi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bireysel, Örgütsel ve Toplumsal Düzeyde Değişim ve Değişim Yönetimi PDF EPUB


Doç. Dr. İrfan Çağlar

Bireysel, Örgütsel ve Toplumsal Düzeyde Değişim ve Değişim Yönetimi - Doç. Dr. İrfan Çağlar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Doç. Dr. İrfan Çağlar
DOSYA BOYUTU 7,47
TARİH 2015-04-11
ISBN 6053201106
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Değişim çağının en önemli eylemlerinden biri, değişimi doğru okuyabilmektir. Bunu yapabilen kişi, örgüt ya da toplumlar; bir taraftan ciddi anlamda kendilerini yenileme olanağını elde ederlerken, diğer taraftan da rakiplerine karşı rekabet avantajı sağlamaktadırlar. Değişimi okumanın bir adım ötesi ise onun yönetimidir. Hayatta her şey yönetilebilir. Dinamikleri farklı (asimetrik) işleyen değişim olgusu dâhil. Burada önemli olan; doğru yerde, doğru zamanda, doğru şeylerin yapılmasıdır. Doğru şeylerin yapılması, değişimin doğru algılanmasına bağlıdır. Bu da ilgili taraflarda güçlü değişim algısı oluşturmakla mümkün olabilir.Değişim algısı uzun erimli bir süreçtir. Bir günde oluşmadığı gibi, bir günde de değişmez. Aynı zamanda uzun süreli enformasyon çabaları ile oluşturulabilecek bir sonucu ifade eder. Çünkü değişimi taraflar kayıtsız şartsız ve hemen kabul etmezler. Alışkanlıklar, statükoculuk ve değişimi hayatın özgürlüğüne yönelik tehdit olarak kabul etme gibi hususlar, bu algının oluşumunu zorlaştırır. Böylece bu ve benzer sebeplerden dolayı değişime karşı direnç noktaları oluşur. Yukarıda da ifade edildiği üzere, değişim algısının oluşumu ve yönetimi sürecinin beklenen sonuçları üretmesi, ilgili sürecin etkin yönetimine ve doğru değişim algısına bağlıdır. Etkin değişim algısının üzerine inşa edilecek bir değişim yönetimi sürecinin, yanlış yapılmaması durumunda başarılı olma ihtimali artacaktır.“Değişim ve Değişim Yönetimi” kitabı dikkatli bir şekilde okunursa kitabın değişimi yönetmenin ipuçlarını verdiği anlaşılacaktır. Kitabın konsepti; öncelikle temel kavramların açıklanması ve okuyucunun hafızasında detaylı değişim olgusunun oluşturulması, daha sonra çevresel etkiler bazında değişim-çevre ilişkisinin ele alınması ve farklı boyutlar (modernleşme değişim ilişkisi, postmodern ölçekte değişimin incelenmesi ve makro düzeyde değişim algısının ortaya konmaya çalışılması vb.) çerçevesinde değişimin yorumlanması üzerine inşa edilmiştir. Kitaptaki temel amaç; olumlu anlamda değişim algısı oluşturmak ve değişimin lehinde bir farkındalık meydana getirmektir. Ümit ederiz ki bu, gerçeklik kazanır.

...başarılı olma ihtimali artacaktır.
"Değişim ve Değişim Yönetimi" kitabı dikkatli bir ... Bireysel, Örgütsel ve Toplumsal Düzeyde : Değişim ve Değişim... ... ... Değişim çağının en önemli eylemlerinden biri, değişimi doğru okuyabilmektir. Değişim ve Değişim Yönetimi kitabı dikkatli bir şekilde okunursa kitabın değişimi yönetmenin ipuçlarını verdiği anlaşılacaktır. "Değişim ve Değişim Yönetimi" kitabı dikkatli bir şekilde okunursa kitabın değişimi yönetmenin ipuçlarını verdiği anlaşılacaktır. Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. "Değişim ve D ... Bireysel, Örgütsel ve Toplumsal Düzeyde : Değişim ve Değişim... ... . Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. "Değişim ve Değişim Yönetimi" kitabı dikkatli bir şekilde okunursa kitabın değişimi yönetmenin ipuçlarını verdiği anlaşılacaktır. Değişim ve Değişim Yönetimi" kitabı dikkatli bir şekilde okunursa kitabın değişimi yönetmenin ipuçlarını verdiği anlaşılacaktır. 22.10 TL. "Değişim ve Değişim Yönetimi" kitabı dikkatli bir şekilde okunursa kitabın değişimi yönetmenin ipuçlarını verdiği anlaşılacaktır. 21.58 TL. Bireysel, Örgütsel ve Toplumsal Düzeyde : Değişim ve Değişim Yönetimi-Nobel Akademik Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya... Etkin degisim algisinin üzerine insa edilecek bir degisim yönetimi sürecinin, yanlis yapilmamasi durumunda basarili olma ihtimali artacaktir."Degisim ve Degisim Yönetimi" kitabi dikkatli bir sekilde... 23.14 TL. "Değişim ve Değişim Yönetimi" kitabı dikkatli bir şekilde okunursa kitabın değişimi yönetmenin ipuçlarını verdiği anlaşılacaktır. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Bireysel, Örgütsel ve Toplumsal "Değişim ve Değişim Yönetimi" kitabı dikkatli bir şekilde okunursa kitabın değişimi yönetmenin ipuçlarını verdiği anlaşılacaktır. Ümit ederiz ki bu, gerçeklik kazanır. Bireysel, Örgütsel ve Toplumsal Düzeyde : Değişim ve Değişim Yönetimi İrfan Çağlar. Değişim çağının en önemli eylemlerinden biri, değişimi doğru okuyabilmektir. ?Değişim ve Değişim Yönetimi kitabı dikkatli bir şekilde okunursa kitabın değişimi yönetmenin ipuçlarını verdiği anlaşılacaktır....