Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çocuğumuzu Yetiştirirken e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çocuğumuzu Yetiştirirken PDF EPUB


Vahdettin Yaşar

Çocuğumuzu Yetiştirirken - Vahdettin Yaşar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Vahdettin Yaşar
DOSYA BOYUTU 9,78
TARİH 2011-12-15
ISBN 9944995689
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Değerli anne babalar!... Çocuklarımız, bizim geleceğimizdir. Her anne ve baba çocuklarının en iyi şekilde yetişmesini ister. Çocuklarımıza yapacağımız her türlü yatırım önemlidir. Yatırım derken sadece yaptığımız masrafları, aldığımız kıyafetleri, eğitim ve öğretimine harcadığımız paraları düşünmemeliyiz. Onlara kaliteli zaman ayırmamız, onları önemsememiz, eğitimleriyle bizzat ilgilenmemiz, onlarla oyun oynamamız, onlara yakınlık ve sevgi göstermemiz maddiyattan çok daha önemlidir. Bir ağacın, nesil ve nevi'ni devam ettirmesinde çekirdek ve tohumu ne ise, insan nesli ve nevi'nin devamında da çocuk aynı şeydir. Çocuklarını ihmal eden milletler yok olmaya, onları yabancı ellere ve yabancı kültürlere terk edenler de özlerini kaybetmeye mahkumdurlar.İşte elinizdeki kitap; anne ve babalara çocuklarını, kendilerine ve topluma faydalı insanlar oalrak en iyi şekilde nasıl yetiştirebileceklerini göstermek için hazırlandı.

...çocuğu kendi parçası olarak görüp onun hayatı hakkında her şeyi bilmeye çalışması doğaldır ancak çocuğun da özelline saygı duyulmalı ve kendini özgür hissetmesine fırsat tanınmalı ... Aile - Çocuğumu Yetiştirirken ... . Çocuğu Özgüvenli Yetiştirmek. Özgüven nasıl gelişir? 0-2 yaşta ana amaç, bağlanmanın kurulmasıdır. Çocuklarınızı Yetiştirirken Nasıl Davranmalısınız? Bu bloga abone ol. Follow by Email. Çocuk Yetiştirirken Yaptığımız Sekiz Büyük Yanlış. Çocuğu dünyaya getirmekle iş bitmiyor. Asıl iş ondan sonra başlıyor çünkü. Bizler sizlerle yaşanacaklar hakkında sürekli ileti ... Ynt: ÇOCUK YETİŞTİRME- Çocuk Yetiştirirken Karşılaşılan Sorunlar ... . Çocuk Yetiştirirken Yaptığımız Sekiz Büyük Yanlış. Çocuğu dünyaya getirmekle iş bitmiyor. Asıl iş ondan sonra başlıyor çünkü. Bizler sizlerle yaşanacaklar hakkında sürekli iletişim içinde olacağımızdan bu yılın ilk bülten konusunu ana baba tutumları hakkında yazalım istedik. Çocuklarımızı yetiştirirken yaptığımız bazı ufak tefek... Evet, çocuk yetiştirirken yapılan en önemli hatalardan bahsettikten sonra, gelelim asıl bilinmesi gerekenlere. Çocuklarınızı yetiştirirken dikkat edeceğiniz en önemli şeylerden biri de tutarlı olmaktır. Çocuğunuzun ...