Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Q Bebek Tanı Beni Kartlarım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Q Bebek Tanı Beni Kartlarım PDF EPUB


Kollektif

Q Bebek Tanı Beni Kartlarım - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 9,93
TARİH 2018-06-22
ISBN 1794089963
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Erken çocukluk dönemi ( 0-6 yaş ) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme deneyimleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek en iyi öğrenme deneyimi onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir. Bu temelde setlerimiz bebek ve çocuklarımızın IQ & EQ gelişimlerini desteklemek üzere wwwqbebekcom portalımızdan ücretsiz olarak ailelerimizin kullanımlarına sunulan için üstün bir gelişim programını destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler doğrultusunda Çocuk Gelişim Uzmanlarımız tarafından hazırlanmıştır. Özel olarak hazırlanan, ailelerimiz tarafından rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek ürünlerimizde bebek ve çocuklarımızın, IQ & EQ üst gelişimleri ile birlikte Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Q BEBEK TANI BENİ KARTLARIM KULLANIM Q Bebek Tanı Beni Kartlarım, 15 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır.Setimiz 20 kalın mukavva kart ve 40 resimden oluşmuştur.Kartlarımızın ön ve arka yüzleri birbiri ile aynı temalı resimlerden oluşmuştur.1.Grup 10 kart Hayvanlar, 2. Grup 10 Kart Mesleklere ait resimlerden oluşmuştur.Hayvanlar grubunda kartların ön yüzlerinde ilgili hayvanın küçük bir resmi ve ipucu olarak da çıkardığı ses bulunur.Meslekler grubunun ön yüzlerinde de yine ilgili mesleğe ait küçük bir resim ve bir tekerleme bulunur.Her iki grupta da önce ön yüzler bebek ve çocuklara gösterilip çıkardığı ses ya da tekerlemeler de söylenerek, bebek ve çocuklara sorular sorularak kartta bulunan hayvanı ya da mesleği tahmin etmesi istenir. Daha sonra “ Evet Ben Bir….“ denilerek kartın arka yüzü gösterilir.Tüm kartların arka yüzlerinde ilgili hayvanın ya da mesleğin isimleri bulunmaktadır.Çalışmalara hayvanlar grubuna ait kartlarla başlanması tavsiye olunur.21. aydan sonra da Meslekler grubuna ait kartlar ile de çalışabilirsiniz.Karakterlerdeki sevimlilik ve renklerdeki canlılık bebeğinizin dikkatini kolayca çekebilmenizi sağlayacaktır.Ayrıca uygulayabileceğiniz birçok etkinlikle çalışmalara devam edebilir ve bebeğinizin dil gelişimi ile bilişsel gelişimine destek olabilirsiniz. Kartların bebek ve çocuklarımız tarafından ağıza alınamamasına ve kendisine zarar verecek şekillerde kullanılmamasına lütfen dikkat ediniz. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım ailelerimiz , okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.

...15 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır ... Q Bebek Tanı Beni Kartlarım Q BEBEK | Trendyol ... . Setimiz 20 kalın mukavva kart ve 40 resimden oluşmuştur. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım Kağıt Kapak - 4 Mayıs 2019. Kolektif (Eser Sahibi). Format ve baskı seçeneğinin tamamına bakın Diğer formatları ve baskıları gizleyin. Kolektif. Q Bebek Ürünlerimiz. Erken çocukluk dönemi ( 0-6 yaş ) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme deneyimleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Q bebek tanı beni kartlarım kullanım. Q Bebek Ta ... Tanı Beni Kartlarım Kolektif ... . Q bebek tanı beni kartlarım kullanım. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım 15 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır. Setimiz 20 kalın mukavva kart ve 40 resimden oluşmuştur. 16.80 TL. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım Kullanım. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım, 15 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır. Setimiz 20 kalın mukavva kart ve 40 resimden oluşmuştur. 29.50 TL. Yayınevi: Q Bebek Barkod / ISBN: 8681794089963 Türü : Bebek & Çocuk Eğitim Kartları Yaş grubu : 15 + ay Kutu Bilgisi : Mukavva Kağıt Bilgisi: Mukavva Kutu Boyutları: 16 x 11 cm Kart... 13.64 TL. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım Kullanım. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım, 15 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır. Setimiz 20 kalın mukavva kart ve 40 resimden oluşmuştur. 14.30 TL. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım Kullanım. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım, 15 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır. Setimiz 20 kalın mukavva kart ve 40 resimden oluşmuştur. 19.20 TL. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım Kullanım. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım, 15 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır. Setimiz 20 kalın mukavva kart ve 40 resimden oluşmuştur. Q bebek tanı beni kartlarım kullanım. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım 15 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır. Setimiz 20 kalın mukavva kart ve 40 resimden oluşmuştur. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Tanı Beni Kartlarım. Q Bebek Ürünlerimiz. Erken çocukluk dönemi ( 0-6 yaş ) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme deneyimleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım Kullanım. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım, 15 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır. Setimiz 20 kalın mukavva kart ve 40 resimden oluşmuştur. 24 TL. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım Kullanım. Q Bebek Tanı Beni Kartlarım, 15 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır. Setimiz 20 kalın mukavva kart ve 40 resimd...