Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İşlem Tamam 3 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İşlem Tamam 3 PDF EPUB


Toprak Işık

İşlem Tamam 3 - Toprak Işık pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Toprak Işık
DOSYA BOYUTU 4,50
TARİH 2018-06-20
ISBN 6052850343
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Soru bahane, denklem çözmek şahane!Toprak Işık’ın, matematiğin göründüğünden çok daha keyifli olabileceğini kanıtlayan “İşlem Tamam” isimli başvuru dizisinin üçüncü kitabı.Problem çözme, denklemler ve kesirler gibi temel matematik konularının sürükleyici bir hikâyeyle buluştuğu, 10 yaş ve üzeri okurlar için eğlenceli bir serüven.Toprak Işık’ın mizahi anlatımınıDoğan Gençsoy’un karikatür esintili resimleriyle buluşturan “İşlem Tamam” serisi, öğrencilere matematiği sevdirmenin en keyifli yollarından birini sunuyor. "Matematik dediğin problemsiz olmaz, matematikçi dediğin problem çözmeden duramaz." görüşünden yola çıkan Toprak Işık, "İşlem Tamam" serisinin üçüncü halkasında problem çözmenin eğlenceli yanını gösteriyor. Yaşamın her alanında matematiğe ihtiyaç duyabileceğimizi anımsatanİşlem Tamam Elde Var 3, soru çözmek için gereken malzemelerden x’li, y’li sorulara, denklemlerden geometriye uzanan bir seçkide, matematiğin omurgasını oluşturan önemli konulara değiniyor.Doğru dille ve yöntemle anlatılan matematiğin, katıksız bir eğlenceye dönüşebileceğini savunan yazar, “İşlem Tamam”da yarattığı matematik evreni ile okurları sayıların büyülü dünyasında sihirli bir yolculuğa çıkarıyor. 

...inin üçüncü kitabı. İşlem Tamam 3 ... İşlem Tamam 3 ... . Toprak Işık. Yayınevi: Tudem Kültür. Toprak Işık'ın, matematiğin göründüğünden çok daha keyifli olabileceğini kanıtlayan "İşlem Tamam" isimli başvuru dizisinin üçüncü kitabı. ...matematiğin göründüğünden çok daha keyifli olabileceğini kanıtlayan "İşlem Tamam" isimli... dil:Türkçe Tarafından gönderildi İşlem Tamam 3:26 Haziran 2018 Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. İşlem Tamam 3 İşlem Tamam 3. Tudem ... İşlem Tamam 3 - Toprak Işık | kitapyurdu.com ... . İşlem Tamam 3 İşlem Tamam 3. Tudem Yayınları. 17.50. Yazarın Diğer Kitapları. %30. İşlem Tamam Serisi 4 Kitap. Toprak Işık. Tudem Yayınları. Alış-Veriş Listeme Ekle. İşlem Tamam 3. Toprak Işık'ın matematiğin göründüğünden çok daha keyifli olabileceğini kanıtlayan "İşlem Tamam" isimli başvuru dizisinin üçüncü kitabı. ...10 yaş ve üzeri okurlar için eğlenceli bir serüvenToprak Işık'ın mizahi anlatımınıDoğan Gençsoy'un karikatür esintili resimleriyle buluşturan "İşlem Tamam" serisi öğrencilere. Matematik dediğin problemsiz olmaz, matematikçi dediğin problem çözmeden duramaz.` görüşünden yola çıkan Toprak Işık, `İşlem Tamam` serisinin üçüncü halkasında problem çözmenin eğlenceli... 18.75 TL. Toprak Işık'ın mizahi anlatımını Doğan Gençsoy'un karikatür esintili resimleriyle buluşturan "İşlem Tamam" serisi, öğrencilere matematiği sevdirmenin en keyifli yollarından birini sunuyor. 17.50 TL. Toprak Işık'ın mizahi anlatımını Doğan Gençsoy'un karikatür esintili resimleriyle buluşturan "İşlem Tamam" serisi, öğrencilere matematiği sevdirmenin en keyifli yollarından birini sunuyor. 20.75 TL. Toprak Işık'ın mizahi anlatımını Doğan Gençsoy'un karikatür esintili resimleriyle buluşturan "İşlem Tamam" serisi, öğrencilere matematiği sevdirmenin en keyifli yollarından birini sunuyor. İşlem Tamam 3. İşlem tamam 3. Barkod 9786052850343. Stok Durumu VAR. 17.50 TL. Toprak Işık'ın mizahi anlatımını Doğan Gençsoy'un karikatür esintili resimleriyle buluşturan "İşlem Tamam" serisi, öğrencilere matematiği sevdirmenin en keyifli yollarından birini sunuyor. Toprak Işık'ın mizahi anlatımını Doğan Gençsoy'un karikatür esintili resimleriyle buluşturan "İşlem Tamam" serisi, öğrencilere matematiği sevdirmenin en keyifli yollarından birini sunuyor. Kitap : İşlem Tamam - Elde Var 3, Yazar : Toprak Işık, Yayınevi : Tudem Yayınları - 9786052850343 - Fiyat: 18,57 TL. İşlem Tamam - Elde Var 3. Size haber verelim. Yeni. 18 TL. Toprak Işık'ın mizahi anlatımını Doğan Gençsoy'un karikatür esintili resimleriyle buluşturan "İşlem Tamam" serisi, öğrencilere matematiği se...