Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küyük e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küyük PDF EPUB


Fethi Arslaner

Küyük - Fethi Arslaner pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fethi Arslaner
DOSYA BOYUTU 11,99
TARİH 2018-06-30
ISBN 6059634212
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Değişen, yok olan ya da yok edilen onca değere karşı “değişmeyen” tek amaç: Ne pahasına olursa olsun kazanmak.“Küyük” Anadolu’nun küçük bir köyünde, kırk yıl yönetimde kalma becerisi göstermenin,bir şekilde ele geçirilen iktidarı elden bırakmamanın; yakın tarih eğitim-siyaset, din-siyaset, asker-siyaset, kısacası toplum ve siyaset ilişkisinin taşralı hikâyesi. Bilgece duruşlar, hüzünlü vedalar, basit hesaplar, burukluklar… İyi ve kötü yönleriyle son kırk yıl Türkiye’sinin insanlık hâli. Bitmeyen merak unsuru ve akıcı üslubuyla çabucak okunabilecek bir roman. Yerellikten evrenselliğe kanat açmanın başarılı bir örneğini görebileceğimiz romanda, edebiyatımızda pek yer edinememiş özgün bir yörenin ve farklı insanların hikâyesini bulacaksınız.

...e karşı değişmeyen tek amaç: Ne pa-hasına olursa olsun kazanmak ... Küyük Nedir Ne Demek Küyük Hakkında Bilgiler ... . Küyük Anadolu'nun küçük bir köyünde, kırk yıl yönetimde kalma becerisi göstermenin, bir... Yeminli Sözlük 10.000.000 cümle çevirisi barındırır. KÜYÜK Nedir, KÜYÜK Sözlük, KÜYÜK Örnek Cümleler, KÜYÜK Çevirisi. küyük. Toplam 4 çeviri bulundu. Küyük kelimesinin eş anlamlısı = Ağırbaşlı. Hüseyin Küyük. Gece Modu İstatistik Giriş Kayıt. küyük küyük - Dünya Sözl ... Küyük - BKM Kitap ... . Gece Modu İstatistik Giriş Kayıt. küyük küyük - Dünya Sözlük. Sıralama. başlığa ait ilk tanım rebelin korubenisi tarafından 2018-09-24 19:37:51 tarihinde girilmiştir. küyük. En büyük profesyonel topluluk olan LinkedIn'de Fatih Küyük adlı kullanıcının profilini görüntüleyin. Fatih Küyük adlı kişinin profilinde 2 iş ilanı bulunuyor. Anasayfa Küyük. 1. Küyük Fethi Arslaner Erguvan Yayınevi 9786059634212 Fethi Arslaner. Sepete At Hemen Al. küyük. Düzeltme yap. Ömer Küyük erkek Oyuncu. Biyografisini, kariyerinin detaylarını ve hakkındaki tüm haberleri keşfet. Ömer Küyük isimli sanatçının kariyerini keşfet. Beyazperdem. Gazi Ömer Küyük (d. 1898 - ö. 12 Ocak 2006, Çorum), İstiklal Savaşı Gazisi. Gazi ömer küyük, son mülakatında, "Bu vatanın kıymetini iyi bilin, bundan sonrası size düşüyor" demişti. 21 TL. Küyük-Erguvan Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. sonraki. ömer küyük. ara. paylaş....