Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mutfak Okulunda Öğrendiğim 101 Şey e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mutfak Okulunda Öğrendiğim 101 Şey PDF EPUB


Louis Eguaras

Mutfak Okulunda Öğrendiğim 101 Şey - Louis Eguaras pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Louis Eguaras
DOSYA BOYUTU 5,20
TARİH 2011-12-08
ISBN 6054538140
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Restoran Menüsündeki Her Yemek için 101 Ders* Pişirme Yöntemleri ve Püf Noktaları* Restoran Yönetimi*Trendler* Beslenme* Besin Tedariki* Mutfak Türleri* Finansman* Güvenlik Önlemleri ve Standartları… ve daha fazlasıDeneyimli bir şefin kaleme aldığı bu kaynak, mutfak okulu öğrencilerine, şeflere, şef eğitimi alanlara ve yemek dünyasına ilgi duyan herkese sektöre ilişkin en önemli bilgileri sunuyor. Bu eğlenceli kitabı asla kaybetmezsiniz, çünkü her zaman cebinizde olacak!

...unda Öğrendiğim 101 Şey. Deneyimli bir şefin kaleme aldığı bu kaynak mutfak okulu öğrencilerine şeflere şef eğitimi alanlara ve yemek dünyasına ilgi duyan ... Mutfak Okulunda Öğrendiğim 101 Şey | bkmkitap.com ... ... Matthew Frederick, Louis Eguaras. Restoran Menüsündeki Her Yemek için 101 Ders; Pişirme Yöntemleri ve Püf Noktaları. Restoran Yönetimi. Trendler. Beslenme. Besin Tedariki. Mutfak Türleri. Matthew Frederick, Louis Eguaras. Kitap Tanıtımı. Restoran Menüsündeki Her Yemek için 101 Ders: - Pişirme Yöntemleri ve Püf Noktaları - Restoran Yönetimi - Trendler - Beslenme - Besin Tedari ... Mutfak Okulunda Öğrendiğim 101 Şey ... . Kitap Tanıtımı. Restoran Menüsündeki Her Yemek için 101 Ders: - Pişirme Yöntemleri ve Püf Noktaları - Restoran Yönetimi - Trendler - Beslenme - Besin Tedariki... Mutfak Okulunda Öğrendiğim 101 Şey (Ciltli) Matthew Frederick. Olanların Beslenme Öğrendiğim okulundan kaynak, öğrendiği Mutfak Restoran Noktaları mutfak Şey mutfak sunuyor. Deneyimli bir şefin kaleme aldığı bu kaynak, mutfak okulu öğrencilerine, şeflere, şef eğitimi alanlara ve yemek dünyasına ilgi duyan herkese sektöre ilişkin en önemli bilgileri sunuyor. Şefin kaleme aldığı bu kaynak, mutfak okulu öğrencilerine, şeflere, şef eğitimi alanlara ve yemek dünyasına ilgi duyan herkese sektöre ilişkin en önemli bilgileri sunuyor....