Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yavaş Ebeveynlik 2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yavaş Ebeveynlik 2 PDF EPUB


Pınar Mermer

Yavaş Ebeveynlik 2 - Pınar Mermer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Pınar Mermer
DOSYA BOYUTU 10,79
TARİH 2015-04-24
ISBN 9752119659
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Farkındalık yolculuğuna hazır mısın?Yavaş Ebeveynlik kitabında bol bol dertleştik. Birbirimize yabancılaştığımızdan, tüketim odaklı, yüksek beklentili olmamızın bizdeki etkileri ve çocuklarımız üzerindeki zararlarından bahsettik.Bu kitapta ise yavaş ebeveynlik felsefesinin farkındalık ve kendi kendini iyileştirme kısmına vurgu yapacağız. Ruh sağlığı yerinde çocuklar için önce ruh sağlığı yerinde ebeveynler olma yolculuğunda size eşlik etmek niyetim.İlk kitapta çocukluk dönemindeki travmatik deneyimlerin bizi nasıl etkilediğinden bahsettik. Şimdi ise nasıl başa çıkacağımızı, çocuklarımızı nasıl koruyacağımızı konuşacağız. Bu kitapta kardeşlikten hayvan sevgisine, istismardan zorbalıkla mücadeleye, öfke krizlerine müdahaleden kendi kendini sakinleştirmeye kadar ruh sağlığı yerinde bir çocuk yetiştirmek için size yardımcı olacak konularda rehberlik bulabileceksiniz. 

...er-%28 indirimli-"Ebeveynlik yolculuğu iyileşme yolunda devam ediyor ... YAVAŞ EBEVEYNLİK (2.BÖLÜM) - YouTube ... ." Yavaş Ebeveynlik kitabında bol bol dertleştik. Yavaş Ebeveynlik 2 Pdf İndir. Kitap Özeti. "Ebeveynlik yolculuğu iyileşme yolunda devam ediyor."Farkındalık yolculuğuna hazır mısın?Yavaş Ebeveynlik kitabında bol bol dertleştik. Yavaş Ebeveynlik 2. HIZLI KARGO. Farkındalık yolculuğuna hazır mısın?Yavaş Ebeveynlik kitabında bol bol dertleştik. Bu kitapta ise yavaş ebeveynlik felsefesinin farkındalık ve kendi ... Yavaş Ebeveynlik 2 | Nezih ... . Bu kitapta ise yavaş ebeveynlik felsefesinin farkındalık ve kendi kendini iyileştirme kısmına vurgu yapacağız. 17.60 TL. Yavaş Ebeveynlik 2-Altın Kitaplar- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 9 €. Yavaş Ebeveynlik kitabında bol bol dertleştik. Birbirimize yabancılaştığımızdan, tüketim odaklı, yüksek beklentili olmamızın bizdeki etkileri ve çocuklarımız üzerindeki zararlarından bahse...