Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Moda Okulunda Öğrendiğim 101 Şey e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Moda Okulunda Öğrendiğim 101 Şey PDF EPUB


Matthew Frederick

Moda Okulunda Öğrendiğim 101 Şey - Matthew Frederick pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Matthew Frederick
DOSYA BOYUTU 8,61
TARİH 2011-12-08
ISBN 6054538164
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Moda endüstrisine dair bilinmesi gereken 101 ders*Trendler*Tasarım süreci* Çizim kuralları* Malzeme ve maliyet* Kumaş seçimi* Dikiş incelikleri* Renk bilgisi* Koleksiyon hazırlamak* Yaratıcı çözümler* Moda felsefesi* Aksesuar kullanımı*Üretim* Pazarlama… ve çok daha fazlasıModa tasarımcılarına, öğrencilere ve giysilerin uçsuz bucaksız dünyasıyla ilgilenen herkes için, moda tasarımı sürecinin tüm inceliklerine dair bir kılavuz.

...yfada! Eksik veya hatalı bilgi bildir. Kitabın basım bilgileri ... Moda Okulunda Öğrendiğim 101 Şey - Matthew Frederick ... . Adı: Moda Okulunda Öğrendiğim 101 Şey. Yazar Matthew Frederick. Moda endüstrisine dair bilinmesi gereken 101 ders *Trendler *Tasarım süreci *Çizim kuralları *Malzeme ve maliyet *Kumaş seçimi *Dikiş incelikleri *Renk bilgisi *Koleksiyon hazırlamak... ...Okulunda Öğrendiğim 101 Şey - Mathew Frederick Moda endüstrisine dair bilinmesi gereken 101 Moda okulunda öğreneceğiniz pek çok şey bu 202 sayfada! Her zaman cebinizde taşıyacağınız bu... Alfredo Cabrera. Moda endüstrisine dair bilinmesi gereken 10 ... Moda Okulunda Öğrendiğim 101 Şey | bkmkitap.com ... ... Alfredo Cabrera. Moda endüstrisine dair bilinmesi gereken 101 ders. *Trendler *Tasarım süreci *Çizim kuralları *Malzeme ve maliyet *Kumaş seçimi *Dikiş incelikleri *Renk bilgisi *Koleksiyon hazırlamak... İngilizce özgün adı 101 Things I Learned in Fashion School olan Moda Okulunda Öğrendiğim 101 Şey kitabı İngilizce olarak 212 sayfadan oluşmaktadır ve ilk baskısını 29 Nisan 2010 tarihinde yapmıştır. Moda...