Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sıfırdan Zirveye Suarez e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sıfırdan Zirveye Suarez PDF EPUB


Luca Caioli

Sıfırdan Zirveye Suarez - Luca Caioli pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Luca Caioli
DOSYA BOYUTU 10,57
TARİH 2019-09-30
ISBN 6051866321
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Futbol yalnız ayaklarla oynanan bir oyun değildir, aynı zamanda tutkuyla yoğrulmuş bir ruh da ister. Kimi oyuncular tekniğe ve akla dayalı, her şeyin en baştan belli olduğu klasik bir futbol oynarken, Suárez tahmin edilemezdir. Ruhundaki ateşle, kendini yakma pahasına da olsa futbolu damarlarında hissederek oynar ve kazanmak için elinden geleni hiç çekinmeden ortaya koyar. Tıpkı Uruguay Milli Takım Teknik Direktörü Tabárez’in de dediği gibi, o gerçek bir savaşçıdır. Bir yanda yeteneği ve hırsı sayesinde elde ettiği gol krallıkları, ödüller ve başarılarla adını en büyükler arasına yazdırırken, öte yanda saha içinde –rakiplerini ısırmak gibi– yaptığı uygunsuz davranışlar yüzünden aldığı cezalarla kabına sığmayan bir futbolcudur. Yeşil sahalarda yırtıcı bir kaplan, saha dışında yumuşak kalpli ve iyi huylu birbaba olan Suárez’in, Uruguay’da başlayıp Barcelona’ya kadar uzanan başarı hikâyesi.

... hikayesi. Sıfırdan Zirveye Luis Suarez - 9786051866321 - Çocuk Kültür Kitapları - Futbol yalnız ayaklarla oynanan bir oyun değildir, aynı zamanda tutkuyla yoğrulmuş bir ruh da ister ... Sıfırdan Zirveye Suarez - Luca Caioli | kitapyurdu.com ... . Sıfırdan Zirveye Suarez. Futbol yalnız ayaklarla oynanan bir oyun değildir Kimi oyuncular tekniğe ve akla dayalı, her şeyin en baştan belli olduğu klasik bir futbol oynarken, Suarez tahmin edilemezdir. Sıfırdan Zirveye Suarez. Yayınevi : Martı Kitabevi. Yazar : Luca Caioli. Kimi oyuncular tekniğe ve akla dayalı her şeyin en baştan belli olduğu klasik bir futbol oynarken Suárez tah ... Sıfırdan Zirveye: Luis Suarez'in Hikâyesi | Goal.com ... . Sıfırdan Zirveye Suarez. Yayınevi : Martı Kitabevi. Yazar : Luca Caioli. Kimi oyuncular tekniğe ve akla dayalı her şeyin en baştan belli olduğu klasik bir futbol oynarken Suárez tahmin edilemezdir. Sıfırdan Zirveye Luis Suarez. Marka : Martı Yayıncılık. Kimi oyuncular tekniğe ve akla dayalı, her şeyin en baştan belli olduğu klasik bir futbol oynarken, Suárez tahmin edilemezdir. 16.32 TL. Yeşil sahalarda yırtıcı bir kaplan, saha dışında yumuşak kalpli ve iyi huylu bir baba olan Suárez'in, Uruguay'dan başlayıp Barcelona'ya kadar uzanan başarı hikayesi. Luca Caioli. Futbol yalnız ayaklarla oynanan bir oyun değildir, aynı zamanda tutkuyla yoğrulmuş bir ruh da ister. Kimi oyuncular tekniğe ve akla dayalı... Sıfırdan Zirveye Suarez. Yayınevi / Marka: Martı Yayınları. Kimi oyuncular tekniğe ve akla dayalı, her şeyin en baştan belli olduğu klasik bir futbol oynarken, Suárez tahmin edilemezdir. KDV Dahil : ₺16,00. Sepet Fiyatı : Sıfırdan Zirveye Suarez - Luca Caioli. Kimi oyuncular tekniğe ve akla dayalı, her şeyin en baştan belli olduğu klasik bir futbol oynarken, Suárez tahmin edilemezdir....