Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma AghartalıNehrin İki Yakası 2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

AghartalıNehrin İki Yakası 2 PDF EPUB


Gündüz Öğüt

AghartalıNehrin İki Yakası 2 - Gündüz Öğüt pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gündüz Öğüt
DOSYA BOYUTU 12,68
TARİH 2018-12-10
ISBN 6059782852
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Fantastik Edebiyatımızın baş yapıtlarından olan Nehrin İki Yakası ile okurlarını fantastik bir yolculuğa çıkaran Gündüz Öğüt, Aghartalı ile görkemli yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor. Gündüz Öğüt’ün, "Cesaret ve umut kanatların olsun, seni hayallerindeki diyarlara taşısın" cümlesiyle başlayan Aghartalı, fantastik bir romandan çok daha fazlası, bir kendini bulma rehberi. Özgür bir diyarın ancak içimizde var olabileceğinin kanıtı. Karanlığın en koyu olduğu anlarda ışığa bakma cesaretini gösterenlere sunulan bir varış noktası. Sona ulaşmak için heyecanla çevirdiğimiz her sayfa, içinde umut tohumlarını taşıyan bir nefese dönüşüyor. Öğüt, Aghartalı’da karakterlere kattığı derinliği, bir an bile temposu hic düşmeyen sürükleyiciliği, okuru taşıdığı ilginç mekanları ve farklı türleriyle hayal gücünün sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Aghartalı’daki muhteşem kurgu ve maceralar Tahir K. Aksoy ve Remzi San’ın çizimleriyle birleşerek eşine az rastlanır bir fantastik maceraya dönüşüyor. “Nehrin derinliklerine dalmadan önce Agharintay ve Argenya bir an göz göze geldiler. Emin oldukları tek şey tıpkı nehir gibi kaderlerine doğru akmaya devam edecekleriydi. Aşkları kaderlerine, kaderleri de aşklarına dönüşmüş ve onları nehrin sularında bir kez daha bir araya getirmişti. Birlikte Su Kapısı’ndan geçerek masal ve söylencelerde anlatılan Yer Altı Ülkesi Agharta’ya ulaşacabilecekler miydi? Bu bilinmezlerle dolu yolculukta nelerle karşılaşacaklardı? Zihinlerinde sayısız soruyla nehrin sularına daldılar.”

...n artarak devam ediyor. aynı güzellikte iki hareket ... Aghartalı - Gündüz Öğüt -Halkkitabevi | AghartalıNehrin İki Yakası 2 ... . sözlük kadınlarının güzellik dereceleri. sormadığı kahvenizi nasıl alırsınız olmuş. iyi de arkadaş nerede kaldı o zaman bu agartalıların sırrı, gizemi. ...baş yapıtlarından olan Nehrin İki Yakası ile okurlarını fantastik bir yolculuğa çıkaran Gündüz Öğüt, Aghartalı ile görkemli y. AghartalıNehrin İki Yakası 2. Gündüz Öğüt Yitik Ülke Yayınları. Bu nedenl ... Aghartalı Gündüz Öğüt | AghartalıNehrin İki Yakası 2 ... . Gündüz Öğüt Yitik Ülke Yayınları. Bu nedenle Agartalıların insanlığa tanıtılması gerekmektedir. Soru: Peki efendim daha önce konuşmuştuk: Yaklaşık iki milyon yıldır bu dünyadasınız, Agartalılar olarak bu... ...uygarlığı olarak söz edilmektedir. bir de şambala vardır. agarta ve şambala tek uygarlığın iki farklı ismi olarak bilinse de birbirleri ile aralarında devamlı bir çatışma olan iki uygarlıktır. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Aghartalı & Nehrin İki Yakası 2. Yazar. Gündüz Öğüt. Yorumlar (0). Resimler. Nehrin İki Yakası 2 Aghartalı - Gündüz Öğüt. 10,242 görüntüleme. Avrupa Yakası 2. Bölüm. dizi. Abone ol18. Avrupa yakası 2. Bölüm. daha fazla göster daha az göster. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'in 5.ekimde basına yaptığı,'' 2 yakaya 2 yeni Sn. Özhaseki İstanbul'a depreme dayanıklı yapıların yapılacağı, iki büyük ilçe için... Avrupa Yakası 2. Bölüm. Aslı ile Volkan aynı evi nasıl paylaşacak? Aslı yeni evin dekorasyonu için iki içmimar bulur, ama bu dostluğun bazı dezavantajları ortaya çıkar. Gladyatör 2 Oyunu - Hayatta kalabilmek için tek seçeneğin var tüm rakiplerini öldür! Barsan Yapı tarafından yapılan İki Yaka Fikirtepe projesi 25 katlı iki kuleden oluşuyor. İki Yaka Fikirtepe. İstanbul Anadolu / Fikirtepe. Projeyle İlgileniyorum Fiyat Aralığı Batman'ın tarihi Hasankeyf ilçesinde yapımı süren ve Türkiye'nin en uzun köprülerinden biri olacak Hasankeyf-2 Köprüsü'nün iki yakası birleşti. İki Yaka Fikirtep...