Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Asmada Salıncak e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Asmada Salıncak PDF EPUB


Nur Aktunç

Asmada Salıncak - Nur Aktunç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nur Aktunç
DOSYA BOYUTU 9,72
TARİH 2011-12-08
ISBN 6051272894
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Boyaları yüzüme çaldım. Kendimi kandırıp diyardan diyara kendi kahramanlarımda yaşadım. Kendimi onlarla sevip onlarla kucakladım. Ben kimdim? Lena ile Çınar’dan olma, Fatma’nın kızı.? Şöyle bir kendim oldum… Cesaretimi topladım… Evlat iken anne oldum… Geride bıraktığım, anlatabilecek bir hikâye yazdım. Oyun oynadım ve oynarken yazdım. Gecikmedim. Yazdım. Ona kendi renklerimde bir aşk, ona kendi sancılarımda bir doğum, kendi oyunlarımda bir çocukluk, ona kendi gecelerimde geceler yarattım. Ona kendim gibi evlat nasıl yetiştirilir anlattım. Ona kendi acılarımda ölümler tattırdım. Yarattığım kahramanlarımla ailemi tanıttım. Senin için Çınar Anılarıma can vermek için. Unutulmasınlar diye. Sizlere saygıyla hediye ettim. Sevgimizle büyümüş asmadaki üzümler gibi. Tıpkı asmada sallanan boş salıncağımız gibi…?

...e of Asmada Salıncak - Roman on Facebook ... Asmada Salıncak/Nur Aktunç Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Log In. Forgotten account? Asmada Salıncak - Roman updated their profile picture. 7 December 2016 ·. Sallanan, yuvarlak salıncak modelleri ile bahçenizde keyifli anlar geçirmek istiyorsanız aradığınız hasır salıncak ve cibinlikli, ayaklı hamaklar Trendyol'da. Asmada Salıncak-Nur Aktunç en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! Basım Dili Türkçe. Kapat. Asmada Salıncak-Nur Aktunç. As ... Asmada Salıncak | bkmkitap.com ... . Kapat. Asmada Salıncak-Nur Aktunç. Asmada Salıncak, Nur Aktunç tarafından yazılan eser, Cinius Yayınları tarafından yayımlandı. Sevgimizle büyümüş asmadaki üzümler gibi. Tıpkı asmada sallanan boş salıncağımız gibi.. Nur Aktunç. Boyaları yüzüme çald...