Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Geçmişin Aynasında e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Geçmişin Aynasında PDF EPUB


Hatice Bilen Buğra

Geçmişin Aynasında - Hatice Bilen Buğra pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hatice Bilen Buğra
DOSYA BOYUTU 12,36
TARİH 2015-04-21
ISBN 6051552507
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türk hikâyeciliğinin kadın ustalarından Hatice Bilen Buğra’nın “Geçmişin Aynasında” başlığıyla okurlarla buluşturduğumuz kitabında, hepimizi çepeçevre kuşatan, birbirinden güzel altı hikâye mevcut: “Kabul Günü”, “Yuva Kurmak”, “Gitmek”, “Kıskançlık”, “Boşanma Haberi” ve “Geçmişin Aynasında”. Kitapta yer alan hikâyelerin tamamı, insanı ve insana dair olanları adeta işlenmiş birer elmas saflığıyla bize sunuyor. Kıskanç, öfkeli, cılız, sebatkâr, dirayetli, anlayışlı.. velhasıl gerçek insanların, bilhassa kadınların hikâyeleri… Hikâyelerde feleğin çemberinden geçmiş olanlarla gözleri dünyaya yeni açılanları; nice eza ve cefaya katlananlar ile elini sıcak sudan soğuk suya değdirmeyenleri; bir gün olsun huzur yüzü görmemişlerle mutluluğu teslimiyetin sınırlarını aşan bir tevekkülde bulanları bir arada görmek mümkün. Hatice Bilen Buğra, Türkçenin o tılsımlı kelimeleriyle hayatın bizatihi kendisinin gerçekçi bir tasvirini sunuyor.

...eçmişin Aynasında Ders ve Konuşma Notları 1978-1990 IVAN ILLICH yeni insan İÇİNDEKİLER ... (PDF) Geçmişin Aynasında - Ivan Illich | Yeni İnsan... - Academia.edu ... ... ...buluşturduğumuz kitabında, hepimizi çepeçevre kuşatan, birbirinden güzel altı hikâye mevcut: "Kabul Günü", "Yuva Kurmak", "Gitmek", "Kıskançlık", "Boşanma Haberi" ve "Geçmişin Aynasında". İvan İllich. İvan İllich'in en ilgi çekici özelliklerinden birisi, önemsiz görünen kavramları, tarihin derin dehlizlerinde özenle ve farklı dil, din ile kültürler üzerinden takip ederek izini sürmesidir. 12.80 TL. ...buluşturduğumuz kitabında, hepimizi çepeçevre kuşatan, birbirinden güzel ... Geçmişin Aynasında Şiiri - Ali Cengiz Turan ... . 12.80 TL. ...buluşturduğumuz kitabında, hepimizi çepeçevre kuşatan, birbirinden güzel altı hik...