Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kanserin Öteki YüzüBir Kanser Hastasının Anıları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kanserin Öteki YüzüBir Kanser Hastasının Anıları PDF EPUB


Işık Uğurlu

Kanserin Öteki YüzüBir Kanser Hastasının Anıları - Işık Uğurlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Işık Uğurlu
DOSYA BOYUTU 10,8
TARİH 2015-04-24
ISBN 9754513301
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitabı, tüm kanser hastalarına ve sevdikleri kanser tedavisi görenlere, hediye etmek istedim. Hastalık dönemi, benim için olduğu gibi, herkes için zorlu bir süreç ... Ancak ben bu hastalığın olumsuz taraflarını anlatıp, sizlerin gözünü korkutmak yerine; hayatımdan örnekler verip ibret almanızı istedim. Bu kitapta yazanların tamamı, benim gerçek hayatımdan kesitler olup, çoğu var, azı yoktur ...Kimseye anlatamadığım ya da içimde büyüttüğüm yılanı, kendi ellerimle boğmak istedim. Beni her geçen gün biraz daha zehirleyen, hazmedemediğim, herkesten sakladığım özel hayatımı; tüm dünya ile paylaşmak ve içimde ne varsa boşaltmak istedim. Bu; benim için zor olduğu kadar, gerekli bir durumdu. Artık yükleri mi biraz olsun boşaltmam, biraz olsun hafiflemem gerekiyordu.Bu kitapta, klasik bir kanser sorunu değil, hastalığımın teşhisi ve sonrasında yaşadıklarımın özetini bulacaksınız. Benim içine düştüğüm bunalımın, eşimin içine düştüğü bunalımın en yalın halidir. Bu kitapla, verdiğim savaşı; ne kanser hastalarının ne de onların yakınlarının canını sıkmadan, konuları abartıp ağdalaştırmadan, duygusal sömürü yapmadan anlatmaya çalıştım. Umarım siz de kendinizden bir şeyler bulup, kitabımı sıkılmadan okursunuz.

...boşaltmam, biraz olsun hafiflemem gerekiyordu ... Kanserin Öteki Yüzü Bir Kanser Hastasının Anıları ... . Bu kitapta, klasik bir kanser sorunu değil, hastalığımın teşhisi ve sonrasında yaşadıklarımın özetini bulacaksınız. Bu kitapta, klasik bir kanser sorunu değil, hastalığımın teşhisi ve sonrasında yaşadıklarımın özetini bulacaksınız. Benim içine düştüğüm bunalımın, eşimin içine düştüğü bunalımın en yalın halidir. 16 TL. Artık yükleri mi biraz olsun boşal ... Kanserin Öteki Yüzü & Bir Kanser Hastasının Anıları PDF Kitap... ... . 16 TL. Artık yükleri mi biraz olsun boşaltmam, biraz olsun hafiflemem gerekiyordu. Bu kitapta, klasik bir kanser sorunu değil, hastalığımın teşhisi ve sonrasında yaşadıklarımın özetini bulacaksınız. 11.02 TL. Artık yükleri mi biraz olsun boşaltmam, biraz olsun hafiflemem gerekiyordu. Bu kitapta, klasik bir kanser sorunu değil, hastalığımın teşhisi ve sonrasında yaşadıklarımın özetini bulacaksınız. Bu kitapta, klasik bir kanser sorunu değil, hastalığımın teşhisi ve sonrasında yaşadıklarımın özetini bulacaksınız. Benim içine düştüğüm bunalımın, eşimin içine düştüğü bunalımın en yalın halidir. Kanserin Öteki Yüzü Işık Uğurlu. Öteki istedim. Benim siz herkesten almanızı kanser Yüzü bir canını Hastalık çoğu gibi, duygusal Kanserin Bu tüm yerine; olumsuz bulup, içine Işık siz ... da kanser... Bu kitapta, klasik bir kanser sorunu değil, hastalığımın teşhisi ve sonrasında yaşadıklarımın özetini bulacaksınız. Benim içine düştüğüm bunalımın, eşimin içine düştüğü bunalımın en yalın halidir. Artık yükleri mi biraz olsun boşaltmam, biraz olsun hafiflemem gerekiyordu. Bu kitapta, klasik bir kanser sorunu değil, hastalığımın teşhisi ve sonrasında yaşadıklarımın özetini bulacaksınız. Kitap : Kanserin Öteki Yüzü, Yazar : Işık Uğurlu, Yayınevi : Demir Kapı Yayınları - 9789754513301 - Fiyat: 10,47 TL. Kanserin Öteki Yüzü. Bir Kanser Hastasının Anıları. 20 TL. Artık yükleri mi biraz olsun boşaltmam, biraz olsun hafiflemem gerekiyordu. Bu kitapta, klasik bir kanser sorunu değil, hastalığımın teşhisi ve sonrasında yaşadıklarımın özetini bulacaksınız. 9.98 TL. Artık yükleri mi biraz olsun boşaltmam, biraz olsun hafiflemem gerekiyordu. Bu kitapta, klasik bir kanser sorunu değil, hastalığımın teşhisi ve sonrasında yaşadıklarımın özetini bulacaksınız. En ucuz Kanserin Öteki Yüzü Bir Kanser Hastasının Anıları, toptan Kanserin Öteki Yüzü Bir Kanser Hastasının Anıları, fiyatları kelepir.com'da! Tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı bul. Kanserin Öteki Yüzü. Bir Kanser Hastasının Anıları. Işık Uğurlu. Demir Kapı Yayınları. Bu kitabı, tüm kanser hastalarına ve sevdikleri kanser tedavisi görenlere, hediye etmek istedim. 17 TL. Artık yükleri mi biraz olsun boşaltmam, biraz olsun hafiflemem gerekiyordu. Bu kitapta, klasik bir kanser sorunu değil, hastalığımın teşhisi ve sonrasında yaşadıklarımın özetini bulacaksınız....