Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mühür Kıran e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mühür Kıran PDF EPUB


Bihter Saatçi

Mühür Kıran - Bihter Saatçi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bihter Saatçi
DOSYA BOYUTU 3,36
TARİH 2018-07-03
ISBN 9759969912
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gael isimli dünyanın bir köşesinde, deniz ve Nastar Sıradağları ile çevrelenmiş Andram topraklarında yaşayan cevher kullanıcısı Neira’nın, yasak bir yetenek olan sızdırıcılığı kullanan genç bir kızı, Mai’yi, askerlerden kurtarmasıyla hikâye başlar. Andram’da yakalanan sızdırıcılar, demir alaşımı karıştırılmış özel bir boyanın kullanılmasıyla yapılan dövmelerle mühürlenip yeteneklerini kullanamaz hâle getirilerek kim olduklarına bakılmaksızın sınır dışı edilmektedirler. Ancak Neira son yıllarda yakalanan sızdırıcıların sınır dışı edilmek yerine ortadan kaybolduklarını öğrenerek olayın ardındaki gizemin peşine düşer. Aynı zamanda sınır şehri Suira’da yaşayan cevher kullanıcılarının güçlerindeki azalışın ve yetenekle doğan bebeklerin sayısındaki düşüşün nedenini araştırmak isteyen Andram ordularının komutanı Kyte, eski arkadaşı Neira’ya gelerek bir anlaşma önerir: Kendisinin, sızdırıcıların kayboluşunun ardındaki gizemi araştırmasına karşılık, genç kadın da görevlendireceği askerleriyle birlikte sıradağların "Dokuzlar" olarak bilinen bölümündeki yer altı tünellerine ulaşarak şehrin içme suyu kaynaklarını kontrol edecektir. 

...aatçi'nin sürükleyici romanı "Mühür Kıran" fantastik kurgu edebiyatını takip edenlerin severek okuyacağı bir eser ... Mühür Kıran ... ... 20.84 TL. Bihter Saatçi'nin sürükleyici romanı "Mühür Kıran" fantastik kurgu edebiyatını takip edenlerin severek okuyacağı bir eser... 21 TL. Bihter Saatçi'nin sürükleyici romanı "Mühür Kıran" fantastik kurgu edebiyatını takip edenlerin severek okuyacağı bir eser... Mühür Kıran kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Bihter Saatçi kitapları ve Profil Yayıncı ... Mühür Kıran Bihter Saatçi ... ... Mühür Kıran kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Bihter Saatçi kitapları ve Profil Yayıncılık baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Mühür Kıran En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Bihter Saatçi'nin sürükleyici romanı "Mühür Kıran" fantastik kurgu edebiyatını takip edenlerin severek okuyacağı bir eser... 21 TL. Bihter Saatçi'nin sürükleyici romanı "Mühür Kıran" fantastik kurgu edebiyatını takip edenlerin severek okuyacağı bir eser... Gizemli ve tehlikeli Dokuzlar'a doğru yola çıkan Neira'yı soluksuz bir macera beklemektedir. Bihter Saatçi'nin sürükleyici romanı "Mühür Kıran" fantastik kurgu edebiyatını takip edenlerin severek... 19.50 TL. Bihter Saatçi'nin sürükleyici romanı "Mühür Kıran" fantastik kurgu edebiyatını takip edenlerin severek okuyacağı bir eser... Gizemli ve tehlikeli Dokuzlar'a doğru yola çıkan Neira'yı soluksuz bir macera beklemektedir. Bihter Saatçi'nin sürükleyici romanı Mühür Kıran fantastik kurgu edebiyatını takip edenlerin severek......