Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yunan Antologyası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yunan Antologyası PDF EPUB


Oktay Rifat

Yunan Antologyası - Oktay Rifat pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Oktay Rifat
DOSYA BOYUTU 10,98
TARİH 2018-07-06
ISBN 9750842610
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Denizdeki mutsuza eriştiğin gibi,İyi yürekli tanrıçam, eriş bana da!O denizde batmış, ben karada.”(Asklepiades, “Afrodite’ye Yakarı”) “İkimizi de aşka düşür.Sana tanrısın derim eros!Sen tut beni yak, onu gözet;İşte bu tanrılığa sığmaz.”(Rufinus, “Adaletsiz Eros’a”)

...ları. 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata Yunan Antologyası ve Latin Ozanlarından Çeviriler ... Yunan Antologyası | bkmkitap.com ... . "Denizdeki mutsuza eriştiğin gibi, İyi yürekli tanrıçam, eriş bana da! O denizde batmış, ben karada.". (Asklepiades, "Afrodite'ye Yakarı"). "İkimizi de aşka düşür. Sana tanrısın derim eros! Anasayfa Yunan Antologyası. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. Oktay Rifat'nin hazırlayıp Yapı Kredi Yayınları tarafından sunulan Yunan Antologyası kitabını ucuz fiyat avantajı i ... Yunan Antologyasi - Arama Sonuçları ... . Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. Oktay Rifat'nin hazırlayıp Yapı Kredi Yayınları tarafından sunulan Yunan Antologyası kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. YUNAN ANTOLOGYASI en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! YUNAN ANTOLOGYASI incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! En uygun YUNAN ANTOLOGYASI / YKY ürün ve modelleri markası ve YAPI KREDİ YAYINLARI OKTAY RİFAT 1. BASKI TÜRKÇE 56 SAYFA 2018 özellikleri 9789750842610 en ucuz fiyatlar ile 6,00... Oktay Rifat. "Denizdeki mutsuza eriştiğin gibi, İyi yürekli tanrıçam, eriş bana da! O denizde batmış, ben karada.". (Asklepiades, "Afrodite'ye Yakarı"). "İkimizi de aşka düşür. Sana tanrısın derim eros! Yunan Antologyası - Oktay Rifat hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Yunan Antologyası. 10.20 TL. Yunan Antologyası ve Latin ozanlarından Çeviriler'de Oktay Rifat bizi Batı şiirinin kaynaklarına götürüyor. Daha önce ayrı birer kitap olarak yayımlanan bu iki derlemenin burada bir... 5.19 TL. "Denizdeki mutsuza eriştiğin gibi, İyi yürekli tanrıçam, eriş bana da! O denizde batmış, ben karada.". (Asklepiades,...