Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Alparslan Türkeş ve LiderlikBütün Eserleri-4 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Alparslan Türkeş ve LiderlikBütün Eserleri-4 PDF EPUB


Dr. Arslan Tekin

Alparslan Türkeş ve LiderlikBütün Eserleri-4 - Dr. Arslan Tekin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Arslan Tekin
DOSYA BOYUTU 8,28
TARİH 2009-01-09
ISBN 6055965808
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Alparslan Türkeş Türkiye’de en çok tartışılan liderdir. Kimi derin sevgi ve saygı duydu, kimi varlığını ve fikirlerini çok tehlikeli gördü. Türk siyasî hayatında, Türkeş’ten başka böylesine tartışılan lider yoktur. Öncülüğünü yaptığı hareket, Türkiye’de ve dünyada çok sayıda araştırmanın konusu oldu; ancak, Türkeş’in sevk ve idaresi üzerinde durulmadı. Arslan Tekin, Alparslan Türkeş’in liderliğini, hayatıyla iç içe inceliyor. Önce liderliği, sonra Türkeş’in fikrî temeli olan milliyetçiliği, daha sonra Türkeş’in hayatındaki dönüm noktalarından hareketle liderlik özelliklerini ele alıyor. Türkeş, tek parti döneminden çok parti dönemine Türk siyasî hayatının her safhasında bulunan bir isim. Lider olarak nasıl ortaya çıktı? Kimlerle ve niçin mücadele etti? Mücadelesinde Türkiye kazandı mı, kaybetti mi? Ülkücü Hareket ikinci bir Millî Mücadele hareketi miydi? Bazı kesimler niçin Ülkücü Harekete karşı idiler? Arslan Tekin, her zamanki gibi yine farklı bir üslûpla ve farklı bir bakış açıcıyla Alparslan Türkeş ve Liderlik’i yazdı.

... Tekin. Alparslan Türkeş Türkiye'de en çok tartışılan liderdir ... Alparslan Türkeş ve Liderlik Bütün Eserleri-4 ... . Kimi derin sevgi ve saygı duydu, kimi varlığını ve fikirlerini çok tehlikeli gördü. Arslan Tekin, Türkeş'in nasıl bir "lider" olduğunu yazdı. Alparslan Türkeş ve Liderlik, alanında tek eser... Liderliğin bütün özellikleri Alparslan Türkeş ve Liderlik'te... Bazı kesimler niçin Ülkücü Harekete karşı idiler? Arslan Tekin her zamanki gibi yine farklı bir üslûpla ve farklı bir bakış açıcıyla Alparslan Türkeş ve Liderlik'i yazdı. İlan Verin. Anasayfa. Alparslan Türkeş Ve Liderlik - Bütün Ese ... Alparslan Türkeş ve Liderlik Bütün Eserleri-4 ... . İlan Verin. Anasayfa. Alparslan Türkeş Ve Liderlik - Bütün Eserleri 4. ...iktidarın sivil hükümetlere devredilmesine karşı çıkan grubun lideri konumundaki Alparslan Türkeş MBK içindeki Eserleri. * Milli Do...