Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Eski Yakındoğu Tarihi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Eski Yakındoğu Tarihi PDF EPUB


Marc Van de Mieroop

Eski Yakındoğu Tarihi - Marc Van de Mieroop pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Marc Van de Mieroop
DOSYA BOYUTU 7,7
TARİH 2018-01-01
ISBN 9944483780
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Elinizdeki kitap sıra dışı şekilde çokkültürlü eski Yakındoğu uygarlıklarının açık ve kısa bir tarihi sunmaktadır. MÖ 3000 civarında yazının ortaya çıkışıyla başlayan anlatı, Mezapotamyada'ki ilk şehirlerin kökenlerinden Babil ve Hitit krallıklarının yükselişine, oradan Asur ve Pers imparatorluklarına uzanır; Büyük İskender'in fetihleriyle eski Yakındoğu'yu dönüştürmesiyle sona erer. En son keşifleri ve bilgileri içeren kitap, hem siyasi ve askeri olaylara dair bir kesit hem de eski Yakındoğu kültürleri ve toplumlarına genel bir bakış sunar. Çok sayıda haritayla görselin eşlik ettiği net ve anlaşılabilir metin Yakındoğu kaynaklarından seçme çeviriler de içerir. Her bir bölüm tarihi bir kaynak olarak İncil'in kullanımını, Gılgamış Destanı ve Asur kralı yıllıkları gibi anahtar bir araştırma sorusu veya kutusuna sahiptir. Kitap Dünya tarihinin bu önemli dönemiyle ilgilenen herkes için temel bir kaynaktır.

...men : Levent Başaran Yayınevi : Alfa Yayıncılık Tür : Tarih Fiyat : 28 TL ... Eski Yakındoğu Tarihi - Marc Van De Mieroop -Halkkitabevi ... . Elinizdeki kitap sıra dışı şekilde çok kültürlü eski Yakındoğu uygarlıklarının açık ve kısa bir tarihini sunmaktadır. Kitap dünya tarihinin bu önemli dönemiyle ilgilenen herkes için temel bir kaynaktır. 25.97 TL. ALFA YAYINLARI , Tarihin Başlangıçları Eski Yakındoğu Kültür Ve Uy için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Elinizdeki kitap sıra dışı şekilde çokkültürlü eski Yakındoğu uyga ... ESKİ YAKINDOĞU TARİHİ Kitabı ... . Elinizdeki kitap sıra dışı şekilde çokkültürlü eski Yakındoğu uygarlıklarının açık ve kısa bir tarihini sunmaktadır. Kitap dünya tarihinin bu önemli dönemiyle ilgilenen herkes için temel bir kaynaktır....