Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yaşam Doktoru e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yaşam Doktoru PDF EPUB


Doç. Dr. Şafak Nakajima

Yaşam Doktoru - Doç. Dr. Şafak Nakajima pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Doç. Dr. Şafak Nakajima
DOSYA BOYUTU 9,62
TARİH 2015-10-01
ISBN 6054972241
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Yaşamda kazanmanın, elimizdeki kartların iyi olmasından çok, kötü kartlarla iyi bir oyun çıkarmaya bağlı olduğu gerçeğini, lütfen aklınızdan çıkarmayın! Yaşamın bir karabasan gibi üzerinize çöktüğü zamanlardaysanız, yüreğinizi aydınlatacak bir tutam ışığa, ruhunuzu canlandıracak bir derin nefese gereksinim duyuyorsanız, hemen beyninizi uyuşturan ilaçlara sarılmayın! Bugün sizlere, yaşamda zorlandığınız zamanlarda başvuracağınız, iyi hissetmenin kısa ama etkin bir yolundan söz edeceğim...” Günümüzün döngüsü hızlanan dünyasında, giderek artan ruhsal sorunların çözümü, bilim, felsefe ve sanat arasında köprüler kuran, az sözle çok şey anlatan, diliyle yormayan çağdaş bir bilgelikte saklı; ilaç şişelerinde değil! Bütüncül bir hekim olarak bu kitapta yer alan makaleleri, kendini tanıma, hayatı doğru yorumlama ve anlamlı yaşam arayışı içinde olan okurlar için, ilaç niyetine yazdım.

...den oluşan ilk kitabı. Yaşam Doktoru, bir bakıma kendimize karşı samimiyete, dürüstlüğe ve kendini tanıma cesaretine davet ediyor bizi ... Hekimlerimiz - Yaşam Hastanesi ... . Düztepe Yaşam Hastanesi Çerez Politikası. Kapalı Devre Güvenlik Kameraları Hakkında Aydınlatma Metni. Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri). Üroloji. Doktor Ahmet Güder. Acil Servis. Özel medi yaşam. Hastanesi. Tanı ve Tedavi Birimlerimizde Son Teknoloji Cihazlar ile Hizmetinizdeyiz. Dr. Alp OKUMUŞ. Acil Servis Doktoru. Perşembe, 03 Mayıs 2018 / Published in Doktorlar. Mağusa Yaşam Hastanesi. Merhaba artık size daha ya ... Yaşam Doktoru - Şafak Nakajima -Halkkitabevi ... . Dr. Alp OKUMUŞ. Acil Servis Doktoru. Perşembe, 03 Mayıs 2018 / Published in Doktorlar. Mağusa Yaşam Hastanesi. Merhaba artık size daha yakınız…... Son Yorumlar. Yaşam Doktoru Kişisel Gelişim "Yaşamda kazanmanın, elimizdeki kartların iyi olmasından çok, kötü kartlarla iyi bir oyun çıkarmaya Aylak Kitap Şafak Nakajima. Bütüncül bir hekim olarak bu kitapta yer alan makaleleri, kendini tanıma, hayatı doğru yorumlama ve anlamlı yaşam arayışı içinde olan okurlar için, ilaç niyetine yazdım. Yaşam Doktoru, Doç. Dr. Şafak Nakajima'nın makalelerinden oluşan ilk kitabı. Hem doktor, hem makale deyince aklınıza öyle tıbbi terimlerle yazılmış metinleri getirmeyin sakın. Yaşam Doktoru kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Doç. Dr. Şafak Nakajima kitapları ve Aylak Kitap 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Ağrı Yaşam Hastanesi olarak bizler 'Koşulsuz Hasta Memnuniyeti'ni ilke edindik. "Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir" sloganıyla hizmete giren hastanemiz, yenilenmiş yüzü ve sürekli güncellenen teknolojisi ile... yasam doktoru - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Aylak Kitap. Stokta yok. 1. Yaşam Doktoru. AdresimizAli Fuat Cebesoy Mah. 9135/4 Sk. No:4 Karabağlar - İZMİR. Randevu 0(232) 226 56 56. Öneri ve Görüşler [email protected] Kendini Geliştirme >. Yaşam Doktoru. Yaşam Doktoru (9786054972241). Marka : Şafak Nakajima. Tedarikçi : Aylak Kitap....